"3 по химии, физике и математике!": Рабінович розкритикував Путіна за шкільний атестат (фото)

Відомий фінансист підкреслив, що з таким рівнем знань у виш можна було потрапити тільки за допомогою "спортивної квоти".

Слава Рабінович. Фото: www.kievpravda.com.

Російський фінансист Слава Рабінович оприлюднив фотографію атестата про повну загальну середню освіту, який належить російському президенту Володимиру Путіну. Відповідне фото Рабінович опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі, передають Патріоти України.

"Да уж... кто рулит ОПГ и всей Россией... В химической школе 3 по химии, физике, математике, геометрии... Чмо, реальное тупое чмо! С таким средним баллом в ЛГУ можно было поступить только по «спортивной квоте», организованной Лёней-самбистом (Леонидом Усвяцовым, преступным авторитетом-рецидивистом). Чмо, реальное тупое чмо! Какая мерзость! И «юрист» из него точно такой же, и «кандидат экономических наук» не лучше. Презираю", - написав він.


Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.