300 гривень не 300 мільйонів - за це саджають: У Запорізькій області бомж отримав чотири роки за крадіжку шапки

Ця історія трапилася у Мелітополі, однак із високим ступенем ймовірності могла повторитися або вже мала місце у будь-якому іншому місті.

Шапка, яку вкрав бомж. Фото: mv.org.ua.

Чоловік з невизначеним місцем проживання на найближчі чотири роки оселиться в місцях позбавлення волі. Причиною тому крадіжка шапки вартістю в 300 грн. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на mv.org.ua.

На суді він свою провину не заперечував. Розповів, що випивав з приятелем біля «Кіровського» ринку. Потім пішов у своїх справах. Побачивши, що продавець одного з кіосків відвернулася, схопив з прилавка вовняну шапку і пішов швидким кроком. Коли почув крики, побіг, але був зупинений двома чоловіками. Один з яких був у камуфляжі.

Він відразу ж віддав шапку і намагався домовитися, щоб вони не викликали поліцію. Але чоловіки на це не пішли і передали його правоохоронцям. Оскільки підсудний діяв відкрито, злочин було розцінено як грабіж. Наявність непогашеної судимості не залишила злочинцеві можливості відбутися умовним терміном. До його вироку приєднали ще й частину невідбутого покарання за минулий злочин. В цілому він отримав 4 роки і 1 місяць позбавлення волі.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...