"А как мне прожить? Ну как?": У мережі виклали показовий діалог з учасницею проплаченого мітингу під МОЗ у Києві (фото)

Протестувальниця поскаржилася, що за участь у мітингу отримала тільки 70 гривень, за які нічого не можна купити - надто мало.

Акція протесту під МОЗ у Києві. Фото:facebook

В інтернеті оприлюднили показовий діалог з однією з учасниць проплаченого мітингу, який проходив під стінами Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України в Києві. Відповідний допис на своїй сторінці в Facebook розмістила Леся Литвинова, передають Патріоти України.

"Мы долго разговариваем с одной из участниц акции под МОЗом. Валит в кучу все сразу - маленькую пенсию, плохие лекарства, дорогую коммуналку, тоску по молодости.

Рассказывает о дочке-враче, которая не смогла устроиться по специальности, потому что надо было занести денег в конверте. Про то, что невозможно выжить.

- Знаете, сколько мне заплатят за сегодняшний митинг? , - вырывается в потоке жалоб.

- 200?

- Ой, что Вы, - машет на меня руками, - 70. И что мне с ними делать?

- Вы понимаете, что за 70 гривен вы сейчас продаёте будущее своей дочки? , - не выдерживаю, - Вы это понимаете? Что за 70 гривен Вы лишаете ее возможности нормально работать?

- А до пенсии как дожить? Вот как дожить?

- Вы что - не слышите меня? Вы хотите, что б так было всегда? Вы за это сюда вышли?

- А как мне прожить? Ну как?

Господи, прости им... прости...." - написала вона.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації", - Снєгирьов

понеділок, 6 квітень 2020, 16:44

Закон має бути один для всіх, без виключення – як для власників малого та середнього бізнесу у вигляді яток і невеличких магазинів, так і для власників великих мереж. Наразі ж, ситуація з роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр», взагалі ставить під сумнів