"А как мне прожить? Ну как?": У мережі виклали показовий діалог з учасницею проплаченого мітингу під МОЗ у Києві (фото)

Протестувальниця поскаржилася, що за участь у мітингу отримала тільки 70 гривень, за які нічого не можна купити - надто мало.

Акція протесту під МОЗ у Києві. Фото:facebook

В інтернеті оприлюднили показовий діалог з однією з учасниць проплаченого мітингу, який проходив під стінами Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України в Києві. Відповідний допис на своїй сторінці в Facebook розмістила Леся Литвинова, передають Патріоти України.

"Мы долго разговариваем с одной из участниц акции под МОЗом. Валит в кучу все сразу - маленькую пенсию, плохие лекарства, дорогую коммуналку, тоску по молодости.

Рассказывает о дочке-враче, которая не смогла устроиться по специальности, потому что надо было занести денег в конверте. Про то, что невозможно выжить.

- Знаете, сколько мне заплатят за сегодняшний митинг? , - вырывается в потоке жалоб.

- 200?

- Ой, что Вы, - машет на меня руками, - 70. И что мне с ними делать?

- Вы понимаете, что за 70 гривен вы сейчас продаёте будущее своей дочки? , - не выдерживаю, - Вы это понимаете? Что за 70 гривен Вы лишаете ее возможности нормально работать?

- А до пенсии как дожить? Вот как дожить?

- Вы что - не слышите меня? Вы хотите, что б так было всегда? Вы за это сюда вышли?

- А как мне прожить? Ну как?

Господи, прости им... прости...." - написала вона.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо