"А как мне прожить? Ну как?": У мережі виклали показовий діалог з учасницею проплаченого мітингу під МОЗ у Києві (фото)

Протестувальниця поскаржилася, що за участь у мітингу отримала тільки 70 гривень, за які нічого не можна купити - надто мало.

Акція протесту під МОЗ у Києві. Фото:facebook

В інтернеті оприлюднили показовий діалог з однією з учасниць проплаченого мітингу, який проходив під стінами Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України в Києві. Відповідний допис на своїй сторінці в Facebook розмістила Леся Литвинова, передають Патріоти України.

"Мы долго разговариваем с одной из участниц акции под МОЗом. Валит в кучу все сразу - маленькую пенсию, плохие лекарства, дорогую коммуналку, тоску по молодости.

Рассказывает о дочке-враче, которая не смогла устроиться по специальности, потому что надо было занести денег в конверте. Про то, что невозможно выжить.

- Знаете, сколько мне заплатят за сегодняшний митинг? , - вырывается в потоке жалоб.

- 200?

- Ой, что Вы, - машет на меня руками, - 70. И что мне с ними делать?

- Вы понимаете, что за 70 гривен вы сейчас продаёте будущее своей дочки? , - не выдерживаю, - Вы это понимаете? Что за 70 гривен Вы лишаете ее возможности нормально работать?

- А до пенсии как дожить? Вот как дожить?

- Вы что - не слышите меня? Вы хотите, что б так было всегда? Вы за это сюда вышли?

- А как мне прожить? Ну как?

Господи, прости им... прости...." - написала вона.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о