"А как мне прожить? Ну как?": У мережі виклали показовий діалог з учасницею проплаченого мітингу під МОЗ у Києві (фото)

Протестувальниця поскаржилася, що за участь у мітингу отримала тільки 70 гривень, за які нічого не можна купити - надто мало.

Акція протесту під МОЗ у Києві. Фото:facebook

В інтернеті оприлюднили показовий діалог з однією з учасниць проплаченого мітингу, який проходив під стінами Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України в Києві. Відповідний допис на своїй сторінці в Facebook розмістила Леся Литвинова, передають Патріоти України.

"Мы долго разговариваем с одной из участниц акции под МОЗом. Валит в кучу все сразу - маленькую пенсию, плохие лекарства, дорогую коммуналку, тоску по молодости.

Рассказывает о дочке-враче, которая не смогла устроиться по специальности, потому что надо было занести денег в конверте. Про то, что невозможно выжить.

- Знаете, сколько мне заплатят за сегодняшний митинг? , - вырывается в потоке жалоб.

- 200?

- Ой, что Вы, - машет на меня руками, - 70. И что мне с ними делать?

- Вы понимаете, что за 70 гривен вы сейчас продаёте будущее своей дочки? , - не выдерживаю, - Вы это понимаете? Что за 70 гривен Вы лишаете ее возможности нормально работать?

- А до пенсии как дожить? Вот как дожить?

- Вы что - не слышите меня? Вы хотите, что б так было всегда? Вы за это сюда вышли?

- А как мне прожить? Ну как?

Господи, прости им... прости...." - написала вона.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...