Хіти тижня. "Тепер французи не зможуть сказати, що це їх "не стосується": Блогер про прапор "ДНР" у Парижі

Європейцям вже час зрозуміти, що війна на Сході України та "протести" у них - явища, які мають одне й те саме першоджерело.

Французи знову скажуть, що "проблеми України їх не стосуються"? Фото: соцмережі.

"Доигрались. Когда это все началось в 2014 году, в Европе считали, что "нас это не касается", - пише Олег Попенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Когда в 2015-16 гг это начало появляться на спортивных матчах считалось что это хулиганы балуются, а у нас демократия. Когда сбили самолет, все мужественно в Европе покивали головой, и продолжили строить Северный поток-2.

Теперь флаги "ДНР" появились в конце 2018 года в бурлящем Париже и все опять почему-то молчат. Я так понимаю что они не могут понять, что это чума ХХІ века и последствия ее страшнее тех, что были в средневековье".

Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...

Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

середа, 5 серпень 2020, 22:10

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні. . Про це у ток-шоу "Ехо України" на т...