"А це що за "хохло-матрьошки"?: Журналістка показала підозрілі сувеніри в українському дьюті-фрі (фото)

Подібні "псевдоматрьошки" не викликають нічого, окрім огиди фальшивим намаганням видати себе за "суто українські сувеніри".

"Матрьошки"-сувеніри. Фото: "Фейсбук".

Сувеніри - українські, а символіка - ворожа. Закарпатська журналістка Ганнуся Тарканій сфотографувала "українські" матрьошки, які продають в дьюті-фрі, передають Патріоти України.

"До речі, ці сувеніри - це частина руськаго міра, яку просувають через різні складові, у тому числі й сувеніри. От так хтось сприймає образ українського смаку. Але мета інша, викликати відразу від України", - коментує туризмознавець Олександр Коваль.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.