"Ти рогоносець, Бонасьє!": У Росії надійшла в продаж незвичайна голова "Путіна" (фотофакт)

Придбати такий предмет інтер'єру росіяни можуть за 6450 руб.

Тепер кожний спортсмен може придбати собі Путіна. Фото: ТАСС.

Голова президента РФ Володимира Путіна у вигляді гирі з'явилася у продажу в російських магазинах. Відповідний знімок оприлюднив на своїй сторінці у Facebook блогер Рустем Адагамов, передають Патріоти України.

"Голова" Путіна під назвою "Лідер" важить 16 кілограмів. А придбати такий незвичайний предмет інтер'єру росіяни можуть за 6450 руб. (2954 грн за курсом НБУ).

Користувачів мережі не на жарт розвеселив цей "твір мистецтва". Деяким здалося, що Путіну приробили роги. "Ти рогоносець, Бонасье! Ти рогоносець!", - процитувала Олена Султанова фразу з фільму "Д'Артаньян і три мушкетери". "А я чомусь про роги подумав", - підтвердив думку про нарости на голові Леонід Хожанов. "Щезни, сатана", "Підняти й опустити лідера!", "Легкий лідер чомусь. Всього 16 кг!".

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан