"Ти рогоносець, Бонасьє!": У Росії надійшла в продаж незвичайна голова "Путіна" (фотофакт)

Придбати такий предмет інтер'єру росіяни можуть за 6450 руб.

Тепер кожний спортсмен може придбати собі Путіна. Фото: ТАСС.

Голова президента РФ Володимира Путіна у вигляді гирі з'явилася у продажу в російських магазинах. Відповідний знімок оприлюднив на своїй сторінці у Facebook блогер Рустем Адагамов, передають Патріоти України.

"Голова" Путіна під назвою "Лідер" важить 16 кілограмів. А придбати такий незвичайний предмет інтер'єру росіяни можуть за 6450 руб. (2954 грн за курсом НБУ).

Користувачів мережі не на жарт розвеселив цей "твір мистецтва". Деяким здалося, що Путіну приробили роги. "Ти рогоносець, Бонасье! Ти рогоносець!", - процитувала Олена Султанова фразу з фільму "Д'Артаньян і три мушкетери". "А я чомусь про роги подумав", - підтвердив думку про нарости на голові Леонід Хожанов. "Щезни, сатана", "Підняти й опустити лідера!", "Легкий лідер чомусь. Всього 16 кг!".

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...