Адекватно та символічно: На окупованому Донбасі загиблих і померлих від ран росіян таємно ховають на скотомогильнику - розвідка

В результаті дій ватажків окупантів сім'ям похованих таким чином т.зв. військовослужбовців не повідомляється про їхню загибель, і відповідні виплати не нараховуються.

Ілюстрація:Укрінформ

Командування російських окупаційних військ продовжує приховувати факти участі російських військовослужбовців в бойових діях у складі з'єднань і частин т.зв. 1 і 2 АК російсько-окупаційних військ. Про це йдеться в повідомленні ГУР Міноборони, інформують Патріоти України.

"Т.з. військовослужбовці однієї з частин 1 АК окупантів стали свідками прихованого поховання на місці колишнього скотомогильника загиблих і померлих від ран громадян Росії, які раніше проходили т.зв. службу в їхньому підрозділі", - сказано в повідомленні.

Також, за даними української розвідки, зарахування командуванням частини цих таємно похованих у списки дезертирів і осіб, які самовільно залишили місце служби, викликало обурення у багатьох бойовиків російсько-окупаційних військ.

"В результаті дій ватажків окупантів сім'ям похованих таким чином т.зв. військовослужбовців не повідомлялося про їхню загибель, і відповідні виплати не нараховувалися", - додали в прес-службі ГУР Міноборони.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих