"Алкаши в военной форме": "Квартал 95" жорстко висміяв лідерів бойовиків "Д/ЛНР" (відео)

У пародії Захарченко та Плотницкий прокинулися після запою і не можуть згадати, хто вони такі.

Пародія на Захарченка та Плотницького. Фото: скріншот з відео.

Студія "Квартал 95" в новому випуску представила пародію на лідерів бойовиків "Л/ДНР" Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького, передають Патріоти України та пропонують і вам посміхнутися разом із нами.

Через військову форму вони вирішують, що працюють охоронцями в дельфінарії та лунапарку. Вони говорять по телефону з Пєсковим і сприймають його за гумориста. Це й же "гуморист" радить бойовикам більше пити, бо з ними "не можна тверезими говорити".

З часом до бойовиків приходить не менш неадекватна ідея – вони вирішують, що вони музиканти із гурту "Любе". До п’яних бойовиків приходить в гості Зорян і Шкіряк. Більше – дивіться у відео-пародії.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...