Остання естрадна клоунада наступного президента? Зеленський виклав у мережу свій номер до 8 березня (відео)

Однак під час перегляду виявилося, що 95-й квартал привітав українок... старим номером.

Студія "Квартал 95" напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня опублікувала гумористичний номер про те, як дружина з'ясовувала, який подарунок їй готує чоловік. У головних ролях знялися Володимир Зеленський і Олена Кравець, передають Патріоти України.

"Для того, чтобы узнать, что вам подарит муж на 8 марта, достаточно просто открыть историю поиска в ноутбуке:

- Букет цветов доставка Киев - Букет цветов доставка Киев дешево - Где сорвать цветы в Киеве - Цветы с памятников и кладбищ. Где свежие? - Почему цветы на кладбищах ломают пополам? - Как починить цветы?", - підписали відео гумористи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.