Американські розвідники розповіли, як українці принизили ФСБ Росії

Російська ФСБ виявилася відповідальною за нездатність передбачити повалення режиму Віктора Януковича і прихід до влади в Україні прозахідного уряду.

Повалення режиму Януковича в Україні стало приниженням для російської спецслужби. Ілюстрація:zn.ua

Повалення Віктора Януковича і зміна влади в Україні в 2014 році були сприйняті серед російських силовиків, як приниження Федеральної служби безпеки цієї країни. Про це йдеться у звіті американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, який є в розпорядженні Апострофа, передають Патріоти України.

За даними експертів із США, провал ФСБ в Україні ускладнив її протистояння з іншими силовими структурами Росії, що загострилося у зв'язку з недавньою смертю глави ГРУ РФ Ігоря Сергуна.

"Російські силові структури, на зразок ГРУ, ФСБ та Служби зовнішньої розвідки, вже довгий час змагаються один з одним. Навіть незважаючи на те, що Володимир Путін служив у ФСБ, яка тоді називалася Комітетом державної безпеки (КДБ), він не завжди дозволяв службі бути повністю незалежною.

Глава Кремля намагався дотримуватися балансу між різними відомствами, який був порушений в останні два роки у зв'язку з подіями на території України.

За великим рахунком, ФСБ виявилася відповідальною за нездатність передбачити повалення Віктора Януковича і прихід до влади в країні прозахідного уряду. Згідно з наявними даними, вже до середини 2014 службу реорганізували, а на ГРУ лягло більше відповідальності за розвідку в Україні.

Це стало приниженням для ФСБ. Між відомствами протягом 2014 і 2015 років почалася боротьба за контроль над операціями в Україні. Доказами цього служать перетасовки "лідерів" сепаратистів на Донбасі і звіти української розвідки", - наголошується в документі.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...