Астрономія знов підвела кремлівських невігласів-фейкометів: "Оперативне відео ФСБ" з місця затримання "українських диверсантів" у Криму знімали майже місяць тому

Відповідні висновки можна зробити, виходячи з відео "затримання", яке опублікувало ФСБ, а також місячного календаря.

У ФСБ забули порадитись з експертами? Ілюстрація: topwar.ru.

Найближча можлива дата зйомки ФСБ так званого затримання "диверсантів" у Криму могла бути тільки в другій половині липня, а не 8 серпня, як запевняють в ФСБ. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на newsone.ua.

Відповідні висновки можна зробити, виходячи з відео "затримання", яке опублікувало ФСБ, а також місячного календаря. Варто зазначити, що на 51-й секунді оперативного відео можна побачити, що місяць практично повний - повний, який тільки починає спадати. Однак, заглянувши в будь-який Місячний календар, ми бачимо, що 8 серпня (в день так званого затримання) місяць був зростаючий, друга чверть.

Підкреслимо, що фаза місяця, яку ми бачимо на 51-й секунді, відповідає даті 19 липня. Результати такої невідповідності наштовхують тільки на один висновок: відео було знято заздалегідь.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.