"Бабы еще нарожают": Окупанти зазнають важких втрат на Донбасі. Статистика за тиждень

Терористи втрачають щодня від 2 до 5 бойовиків.

Більше 30 сепаратистів отримали важкі поранення, деякі з них залишилися каліками, втративши руки і ноги. Повідомляється, що численні втрати бойовиків фіксуються на донецькому напрямку, передають Патріоти України.

Терористи втрачають щодня від 2 до 5 бойовиків. За минулий тиждень ряди окупантів порідшали на 15 осіб, це дані офіційної статистики. Але користувачі соцмереж впевнені, що цифри щодо ліквідованих орків в ОРДЛО ще більші.

За 4 червня 2 бойовиків померли, 6 були поранені. 5 червня 4 терористи отримали поранення, 2 бойовиків були знищені. 6 червня окупанти отримали 5 "200-х" і 3 "300-х". У четвер, 7 червня, один терорист був убитий і ще двоє поранені. 8 червня бойовики отримали 16 "300-х" і трьох убитих окупантів.

У суботу, 9 червня, ряди терористів порідшали на 2 убитих і 5 поранених вояків. Лікар і блогер Олександр Чернов в соцмережі написав, що багатьох бойовиків звозять до лікарні окупованої Горлівки. Сюди днями доставили трьох поранених бойовиків, які отримали поранення в голову. Через деякий час один з орків був мертвий.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...