"Бабы еще нарожают": Окупанти зазнають важких втрат на Донбасі. Статистика за тиждень

Терористи втрачають щодня від 2 до 5 бойовиків.

Більше 30 сепаратистів отримали важкі поранення, деякі з них залишилися каліками, втративши руки і ноги. Повідомляється, що численні втрати бойовиків фіксуються на донецькому напрямку, передають Патріоти України.

Терористи втрачають щодня від 2 до 5 бойовиків. За минулий тиждень ряди окупантів порідшали на 15 осіб, це дані офіційної статистики. Але користувачі соцмереж впевнені, що цифри щодо ліквідованих орків в ОРДЛО ще більші.

За 4 червня 2 бойовиків померли, 6 були поранені. 5 червня 4 терористи отримали поранення, 2 бойовиків були знищені. 6 червня окупанти отримали 5 "200-х" і 3 "300-х". У четвер, 7 червня, один терорист був убитий і ще двоє поранені. 8 червня бойовики отримали 16 "300-х" і трьох убитих окупантів.

У суботу, 9 червня, ряди терористів порідшали на 2 убитих і 5 поранених вояків. Лікар і блогер Олександр Чернов в соцмережі написав, що багатьох бойовиків звозять до лікарні окупованої Горлівки. Сюди днями доставили трьох поранених бойовиків, які отримали поранення в голову. Через деякий час один з орків був мертвий.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...