"Бандерівці" привітали нас з Ханукою: Єврей вразив мережу заявою про смолоскипну ходу

Спікер єврейської громади Дніпра впевнений, що смолоскипні ходи на честь дня народження Степана Бандери - один з важливих символів українського націоналізма, причому політичного, а не етничного.

Українські євреї не проти українського Бандери. Фото: Правда.if.ua.

Спікер Дніпропетровської єврейської громади Олег Ростовцев заявив, що, хоча Степан Бандера - "не його герой", він вітає проведення смолоскипної ходи на честь дня народження Бандери і не вважає її антисемітською. Про це, а також про роль Бандери в історії України, Олег Ростовцев написав 6 січня на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Бандера признается мною как один из символов украинского национализма – в последние годы все более политического, а не этнического – как символ автохтонный, манифестирующий как политическую, так и социо-культурную субъектность украинской нации. Более меня интересует наполнение этого, как и иных символов, актуальными смыслами, чем его исторический анамнез, хотя он также важен.

По моему мнению, различные оценки исторических персонажей и различные виды исторической памяти могут сосуществовать в модерном обществе, признаваемые, но не разделяемые различными его группами… Многие активисты "факельного шествия" в Днепре, в том числе и его организаторы, поздравили евреев с Ханукой, не считая ее своим событием, но уважая еврейскую идентичность, и я не вижу ничего странного в том, что некоторые (далеко не все) евреи поздравили украинцев с датой важной для их идентичности", - написав Ростовцев.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...