"Бандерівці" привітали нас з Ханукою: Єврей вразив мережу заявою про смолоскипну ходу

Спікер єврейської громади Дніпра впевнений, що смолоскипні ходи на честь дня народження Степана Бандери - один з важливих символів українського націоналізма, причому політичного, а не етничного.

Українські євреї не проти українського Бандери. Фото: Правда.if.ua.

Спікер Дніпропетровської єврейської громади Олег Ростовцев заявив, що, хоча Степан Бандера - "не його герой", він вітає проведення смолоскипної ходи на честь дня народження Бандери і не вважає її антисемітською. Про це, а також про роль Бандери в історії України, Олег Ростовцев написав 6 січня на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Бандера признается мною как один из символов украинского национализма – в последние годы все более политического, а не этнического – как символ автохтонный, манифестирующий как политическую, так и социо-культурную субъектность украинской нации. Более меня интересует наполнение этого, как и иных символов, актуальными смыслами, чем его исторический анамнез, хотя он также важен.

По моему мнению, различные оценки исторических персонажей и различные виды исторической памяти могут сосуществовать в модерном обществе, признаваемые, но не разделяемые различными его группами… Многие активисты "факельного шествия" в Днепре, в том числе и его организаторы, поздравили евреев с Ханукой, не считая ее своим событием, но уважая еврейскую идентичность, и я не вижу ничего странного в том, что некоторые (далеко не все) евреи поздравили украинцев с датой важной для их идентичности", - написав Ростовцев.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...