Бельгійський архітектор вирішив побудувати місто серед океану (фотофакт)

З користю для природи.

Бельгійський архітектор Вінсент Каллебот відомий своїми сміливими екологічними проектами міст майбутнього. Цього разу він представив концепт міста в океані біля берегів Ріо-де-Жанейро - Aequorea, передають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Основним матеріалом стане композитний матеріал з перероблених пластикових відходів і водоростей, а безпосередньо будівництво химерних будівель здійсниться за рахунок 3D-принтера. Житлові структури за формою будуть нагадувати біолюмінісцентних медуз.

Aequorea представить житло приблизно для 20 тис. осіб, створюючи нову водну цивілізацію. Концепція цього проекту закликає людей звернути увагу на забруднення води пластиковими відходами, а також поступове скорочення природних ресурсів. Тому, для будівництва комплексу архітектор запропонував використовувати тільки перероблені матеріали, чим він і прославився по всьому світу.

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

середа, 20 червень 2018, 0:35

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України з посиланням на ob...

Хіти тижня. Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

середа, 20 червень 2018, 0:15

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови. В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь"...