Бельгійський архітектор вирішив побудувати місто серед океану (фотофакт)

З користю для природи.

Бельгійський архітектор Вінсент Каллебот відомий своїми сміливими екологічними проектами міст майбутнього. Цього разу він представив концепт міста в океані біля берегів Ріо-де-Жанейро - Aequorea, передають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Основним матеріалом стане композитний матеріал з перероблених пластикових відходів і водоростей, а безпосередньо будівництво химерних будівель здійсниться за рахунок 3D-принтера. Житлові структури за формою будуть нагадувати біолюмінісцентних медуз.

Aequorea представить житло приблизно для 20 тис. осіб, створюючи нову водну цивілізацію. Концепція цього проекту закликає людей звернути увагу на забруднення води пластиковими відходами, а також поступове скорочення природних ресурсів. Тому, для будівництва комплексу архітектор запропонував використовувати тільки перероблені матеріали, чим він і прославився по всьому світу.

Хіти тижня. У мережу "злили" секретне меню учасників популярного телевезійного шоу

п’ятниця, 24 листопад 2017, 9:00

Кожен, хто дотримується дієти, знає: бути постійно у гарному настрої практично нереально. І це закономірно, адже організм переживає справжній стрес, коли ви змінюєте систему харчування. Особливо дається взнаки нестача вітамінів та мінералів в осінній п...

СБУ затримала екс-представника Рамзана Кадирова в Україні, щоб видати росіянам - ЗМІ

п’ятниця, 24 листопад 2017, 0:05

Дивна історія, що викликає багато запитань. Зокрема до СБУ. Колишнього повноважного представника глави Чечні в Україні Рамзана Ціцулаєва, якого, за деякими даними, розшукували з 2014 року, затримали і він наразі знаходиться під арештом у Москві, зазнач...