Бельгійський архітектор вирішив побудувати місто серед океану (фотофакт)

З користю для природи.

Бельгійський архітектор Вінсент Каллебот відомий своїми сміливими екологічними проектами міст майбутнього. Цього разу він представив концепт міста в океані біля берегів Ріо-де-Жанейро - Aequorea, передають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Основним матеріалом стане композитний матеріал з перероблених пластикових відходів і водоростей, а безпосередньо будівництво химерних будівель здійсниться за рахунок 3D-принтера. Житлові структури за формою будуть нагадувати біолюмінісцентних медуз.

Aequorea представить житло приблизно для 20 тис. осіб, створюючи нову водну цивілізацію. Концепція цього проекту закликає людей звернути увагу на забруднення води пластиковими відходами, а також поступове скорочення природних ресурсів. Тому, для будівництва комплексу архітектор запропонував використовувати тільки перероблені матеріали, чим він і прославився по всьому світу.

Хіти тижня. "Дагестанський общак": США "злили" Франції секретні дані про скандального російського олігарха

неділя, 18 лютий 2018, 1:00

До справи російського сенатора Сулеймана Керімова, якого Франція звинуватила у відмиванні грошей, залучено відділ фінансової контррозвідки Мінфіну США. Про це повідомлять у Telegram-каналі "Незигарь", передають Патріоти України. Так, американці видали ...

"Узяв авансом зарплату за шість років". Навальний підрахував, скільки коштують годинники Путіна (відео)

неділя, 18 лютий 2018, 0:30

За словами Навального, декларація про доходи Путіна – нахабно задокументована брехня. Президент Росії Володимир Путін задекларував за шість років 38 млн рублів ($671 тис.) зарплати. Водночас його колекцію годинників, про яку можна робити висновок за оф...