Споживання непастеризованого молока пов'язано з поширенням стійких до антибіотиків інфекцій. До такого висновку дійшли експерти Центру з контролю і профілактики захворювань США. Про це пише видання ArsTechnica, повідомляють Патріоти України.
У 2016 році в американському штаті Колорадо фахівці зафіксували 12 випадків зараження бактерією Campylobacter jejuni, яка вражає шлунково-кишковий тракт.
У цьому штаті заборонено продавати "сире" молоко, але деякі фермерські господарства обходили заборону. Епідемія охопила 171 господарство, проте тільки 91 з них припинило роздавати молоко після попередження від влади. Ризик зараження бактерією Campylobacter jejuni через вживання парного молока в 150 разів вищий, ніж через пастеризоване.
Симптоми інфекції включають лихоманку, судоми кишечника, блювоту і діарею, а самі мікроорганізми можуть зустрічатися у воді і продуктах харчування, зокрема, у молоці. При цьому бактерії стійкі до трьох антибіотиків: тетрацикліну, налідиксової кислоти та ципрофлоксацину.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...