"Беркут" пройшов переатестацію: Мешканців столиці розлютила поведінка поліцейських (відео)

Обурений водій п’ять разів викликав інших співробітників поліції, але вони не приїхали.

Інших поліцейських викликати не вдалося. Фото: скріншот з відео.

Блогер під ніком Greg Davis опублікував відео конфлікту із співробітниками поліції. Відеозапис блогер розмістив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика!

Зокрема, він заявив, що поліцейські забрали у нього телефон. За словами блогера, це були співробітники нині розформованого підрозділу МВС "Беркут". Судячи з відеозапису, інцидент стався на Проспекті Перемоги в районі станції метро "Шулявська".

Поліцейські заявили, що блогер порушив правила дорожнього руху. У свою чергу, Greg Davis заявив, що його автомобіль "стояв на аварійці". Блогер зазначив, що він викликав інших співробітників поліції, але вони не приїхали.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.