"Беркут" пройшов переатестацію: Мешканців столиці розлютила поведінка поліцейських (відео)

Обурений водій п’ять разів викликав інших співробітників поліції, але вони не приїхали.

Інших поліцейських викликати не вдалося. Фото: скріншот з відео.

Блогер під ніком Greg Davis опублікував відео конфлікту із співробітниками поліції. Відеозапис блогер розмістив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика!

Зокрема, він заявив, що поліцейські забрали у нього телефон. За словами блогера, це були співробітники нині розформованого підрозділу МВС "Беркут". Судячи з відеозапису, інцидент стався на Проспекті Перемоги в районі станції метро "Шулявська".

Поліцейські заявили, що блогер порушив правила дорожнього руху. У свою чергу, Greg Davis заявив, що його автомобіль "стояв на аварійці". Блогер зазначив, що він викликав інших співробітників поліції, але вони не приїхали.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...