Бешкет, пограбування, сексуальні домагання: Блогер розповів, як звільнені під час обміну бойовики поводяться у лікарнях окупованого Донецька

У лікарні кількість крадіжок з сумочок, тумбочок, одягу перевалила вже за півсотні випадків.

Ілюстрація:Crime-ua.com

Бойовики, яких 27 грудня обміняли на українських полонених, влаштовують в лікарнях окупованого Донецька дебоші, викрадають гроші і прикраси у лікарів та інших пацієнтів, а також чіпляються до медсестер. Про це український блогер і лікар з Єнакієвого Олександр Чернов повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"З кінця грудня понад сотня з обмінених були поміщені в обласну клініку профзахворювань - на "реабілітацію". Мінімум 70 осіб там і зараз. При цьому багато медпрацівників пішли у відпустки, в чималій кількості навіть "за свій рахунок".

За перший же тиждень близько десятка персоналу клініки піддалися відкритим грабункам (гроші, сережки, перстені), кілька людей - спробам зґвалтування. А число крадіжок з сумочок, тумбочок, одягу перевалило за півсотні випадків. Це при тому, що про більшість випадків ні пацієнти, ні медпрацівники навіть не заявляють адміністрації. Безглуздо, тільки нарвуться на образи типу "самі винні", "менше базікайте".

Одним з бичів стало і регулярне пияцтво. Були вже і кілька випадків поставок наркотиків. З усіма наслідками, що випливають: дебош і сексуальні домагання" - написав блогер.

Хіти тижня. З'явилися моторошні подробиці про поранених після бійні у Керчі (фото, відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 14:00

Медики показали болти і цвяхи, які діставали з поранених після стрілянини в коледжі Керчі (Крим). У більшості постраждалих від рук студента-вбивці Владислава Рослякова, який використовував саморобну вибухівку, — мінно-вибухові та осколкові поранення, п...

Хіти тижня. Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:00

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...