Болтону буде над чим працювати. Таємна пропозиція Трампа про зустріч показала, що він просто не може відректися від Путіна - The Washington Post

Привітання Трампа Путіну, незважаючи на попередження його радників "не вітати", постають у зловісному світлі. Трамп, здається, твердо має намір зберегти прихильність Путіна і спробувати його умилостивити при особистому спілкуванні.

Путін і Трамп. Ілюстрація:inosmi.ru"Це буде саме те, проти чого повинен протестувати Джон Болтон: перебуваючи під загрозою кібератаки Росії на наші вибори, після замаху на вбивство колишнього російського шпигуна і його дочки в Британії і в той час, як російські війська підтримують Іран в Сирії і Росія як і раніше утримує частину території України, слабовільний президент США запрошує російського президента Володимира Путіна на зустріч. Це обурливо! Це демонструє страх і нерішучість! Болтону буде над чим працювати." Про це йдеться у статті видання The Washingtom Post, передають Патріоти України, продовжуючи:

Звіт The Washington Post:

Під час телефонної розмови в минулому місяці президент Трамп запропонував президенту Росії Путіну провести зустріч в Білому домі, про це в понеділок повідомив представник Кремля.

Як повідомляють російські інформагентства, помічник президента Росії Юрій Ушаков розповів, що з часу телефонної розмови, що відбулася 20 березня, підготовка до зустрічі не починалася.

Коментарів з Білого дому не надходило.

"Якщо все буде в порядку, сподіваюся, що американці не відмовляться від своєї пропозиції і приступлять до обговорення можливості проведення зустрічі, - сказав Ушаков, про це повідомило державне інформаційне агентство "РИА Новости". - Під час розмови наших президентів по телефону, саме Трамп запропонував провести першу зустріч в Білому домі у Вашигтоні".

Минулого місяця через два дні після переобрання російського президента на четвертий термін, Трамп подзвонив Путіну і привітав його. Після телефонної розмови, Трамп оголосив, що він і Путін зустрінуться "в недалекому майбутньому".

Серйозних причин для занепокоєння - ціла гора.

По-перше, чому росіяни знають про це, а Конгрес і американський народ - ні? Якщо американські офіційні особи, як і всі інші, дізнаються про це тільки зараз, дисфункція адміністрації Трампа гірше, ніж ми припускали.

По-друге, меседж пропозиції Трампа - і зневага, з яким Росія поставилася до цієї пропозиції, - підтверджує імідж американського президента, плазуна перед іноземним лідером. (З тих пір відносини між Москвою і Вашингтоном ще більше охололи в зв'язку з отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля у Великобританії. Маючи на увазі якість поточної обстановки, Ушаков в понеділок сказав: "Безумовно, зараз можливість проведення зустрічі обговорювати важко", - повідомляє російське інформаційне агентство "Інтерфакс"). Колишній американський дипломат і урядовець Ерік Едельман сказав: "Звичайно, це може звести нанівець суворий сигнал, посланий екстрадицією 60 російських шпигунів, і всі попередження США щодо жахливих атак на Східну Гуту за підтримки Росії".

Нарешті, привітання Трампа Путіну, спрямовані, незважаючи на попередження його радників "не вітати", постають у ще більш зловісному світлі. Трамп, здається, твердо має намір зберегти прихильність Путіна і спробувати його умилостивити при особистому спілкуванні (можливо, без присутності помічників, як це було на саміті G20 в минулому році).

"Це повинно покласти край абсурдній версії про те, що Трамп займає жорстку позицію щодо Росії, - каже Макс Бергманн, глава Московського проекту Center for American Progress. - Ясно, що сам Трамп утримує адміністрацію від прийняття суворих заходів. Вони не застосовують закон про санкції і не витратили ні цента на протидію російській дезінформації. Висилка дипломатів навряд чи буде для Кремля відчутним покаранням".

Джон Болтон в грудні 2016 року різко розкритикував санкції адміністрації Обами: "Я не думаю, що вони взагалі мали хоч якийсь ефект. Росіяни вісім років принижували адміністрацію Обами. На це було боляче дивитися. Що повинен продемонструвати цей останній сплеск активності, важко сказати. Я думаю, що насправді це спроба поставити пастку Трампу. Я вважаю, що ця задумка провалиться. це просто розпорядження. Якщо президент Трамп вирішить його скасувати, він з достатньою легкістю зможе це зробити".

Що ж, принаймні, Обама не запропонував Путіну зустрітися, дізнавшись про російські атаки на нашу електоральну систему.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...