"Буду захищати свого помічника і всіх затриманих": Мосійчук заявив, що підтримує боротьбу з гральним бізнесом

Нардеп пояснив, що про напади на гральні заклади йому раніше відомо не було, але нагадав, що сам є непримиримим противником подібних незаконних розваг.

Ігор Мосійчук. Фото: Інформатор.

"Вчора пізно ввечері мені стало відомо про затримання групи молодих людей, серед яких і мого помічника Олеся Вахнія при спробі розгрому одного з гральних закладів, який працював під виглядом лотереї в Дніпровському районі столиці", - написав Ігор Мосійчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

В Національній поліції стверджують, що це не перший напад цієї групи, яка налічує більше 25 чоловік на гральні заклади, які працюють під виглядом лотерей. Мені відомо, що Вахній виявляв незаконні гральні заклади. Нещодавно я особисто підписав звернення до керівництва Київської поліції з адресами більше 20 гральних закладів. Цю інформацію мені надав Вахній.

В той же час про напади на гральні заклади мені було нічого не відомо. Зараз зясовую обставини того, що відбулося. Якщо це дійсно була боротьба з незаконним гральним бізнесом, а не щось інше, то я буду захищати свого помічника і всіх затриманих.

ОБСЄ: Бойовики на Донбасі використовують російський комплекс радіоелектронної боротьби Р-330Ж «Житель»

середа, 2 грудень 2020, 20:34

Фактично, Росія перетворила Донбас на випробувальний полігон для свого найновішого озброєння і відпрацьованих тактик ведення бою. Росія випробовує в Донбасі свою новітню зброю і тактику, застосовуючи техніку для створення радіоелектронних перешкод для зв’

На тлі заяв США про посилення впливу в чорноморському регіоні, Україна має форсувати вступ до НАТО

понеділок, 30 листопад 2020, 20:22

Україні слід посилити співпрацю з країнами цього регіону, передусім з Грузією та Вірменією, і намагатися сформувати військово-політичний блок з дружніх для себе країн. Це завадить Росії зайняти панівне становище в акваторії Чорного моря. Завершення вій...