"Буду захищати свого помічника і всіх затриманих": Мосійчук заявив, що підтримує боротьбу з гральним бізнесом

Нардеп пояснив, що про напади на гральні заклади йому раніше відомо не було, але нагадав, що сам є непримиримим противником подібних незаконних розваг.

Ігор Мосійчук. Фото: Інформатор.

"Вчора пізно ввечері мені стало відомо про затримання групи молодих людей, серед яких і мого помічника Олеся Вахнія при спробі розгрому одного з гральних закладів, який працював під виглядом лотереї в Дніпровському районі столиці", - написав Ігор Мосійчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

В Національній поліції стверджують, що це не перший напад цієї групи, яка налічує більше 25 чоловік на гральні заклади, які працюють під виглядом лотерей. Мені відомо, що Вахній виявляв незаконні гральні заклади. Нещодавно я особисто підписав звернення до керівництва Київської поліції з адресами більше 20 гральних закладів. Цю інформацію мені надав Вахній.

В той же час про напади на гральні заклади мені було нічого не відомо. Зараз зясовую обставини того, що відбулося. Якщо це дійсно була боротьба з незаконним гральним бізнесом, а не щось інше, то я буду захищати свого помічника і всіх затриманих.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...