Буряти з чеченцями закінчуються: Рятувати "русский мир" на Донбас поспішають "бойові удмурти"

В українській розвідці розповіли, що простежується поява нових бойовиків з Удмуртії в складі "окремої артилерійської бригади 1 АК".

На Донбас бойовикам прибуло підкріплення з Удмуртії. Ілюстрація:Новое Время

На підтримку бойовикам "ДНР" Кремль прислав поповнення - 45 жителів Удмуртської республіки РФ. Про це виданню Ліга.net розповіло джерело в українській розвідці, передають Патріоти України.

Також джерело зазначило, що простежується поява нових бойовиків з цієї республіки в складі "окремої артилерійської бригади 1 АК".

За словами співрозмовника агентства, жителі міста Шахтарськ неодноразово бачили на продовольчому ринку бойовиків у військовій формі НВФ "ДНР" з нашивками "окремого танкового батальйону "Дизель", нетипова зовнішність і специфічний діалект яких явно вказували на їх приналежність до новоприбулих удмуртів".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...