"Буцефал" проти окупанта: Бійці ООС показали новітню військову техніку, вироблену в Україні (відео)

Бронетранспортер може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ.

Фото:скрін відеоВійськовослужбовці ЗСУ на передовій вибробували бойові спроможності новітнього БТР-4Е “Буцефал”, який виготовили в Україні. Відповідне відео опубліковано на Facebook сторінці Операції об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що "Буцефал" призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.

Бронетранспортер обладнаний потужною 30-ти міліметровою гарматою, бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”, двома водометними рушіями і насосами для відкачки води. Тож БТР здатний вплав форсувати водні перешкоди.

“Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ", - підкреслили в прес-службі ООС.

Нова Оленівка: Росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські спецслужби готують чергову провокацію з численними жертвами. На цей день у тимчасово окупованому Маріуполі заплановане проведення так зв...

В обхід санкцій: Росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Попри введені західні санкції, росії до недавнього часу вдавалося залучати західні комплектуючі для виробництва крилатих ракет, безпілотного комплексу “Орлан-10” та інших видів зброї. За різними оцінками, з 2014 року російський ВПК зміг залучити західн...