Чергова "перемога" скрепнодуховних: За темпами поширення ВІЛ Росія обігнала Африку

Зростаюча в РФ ВІЛ-криза, мабуть, не є проблемою для Російської православної церкви, яка в якості лікування від вірусу проповідує віру і сімейні цінності.

Ілюстрація:ІнформаторТемпи поширення ВІЛ-інфекції в РФ ростуть швидше, ніж в країнах Африки на південь від Сахари, де спостерігається найбільша в світі епідемія ВІЛ. Про це йдеться в статті під заголовком «Соціальний консерватизм - причина епідемії ВІЛ в Росії»у виданні Politico (США) і 27 лютого і переведена на російську мову порталом ИноСМИ, зазначають Патріоти України.

"У січні 2016 року в Росії було зареєстровано мільйонного ВІЛ-інфікованого - 26-річну жінку. На думку експертів в області охорони здоров'я, фактичні цифри, ймовірно, набагато вищі.

У багатьох країнах світу, включно зі Сполученими Штатами, темпи поширення ВІЛ знижуються завдяки таким стратегічним програмам, як обмін голок на чисті, підвищення обізнаності та розширення доступу до антиретровірусної терапії.

У США, наприклад, за даними Центрів контролю і профілактики захворювань, за період з 2011 по 2015 рік щорічна кількість нововиявлених ВІЛ-інфікованих скоротилася на 5%. Але в Росії інша справа", - пише автор статті і продовжує:

"Зростаюча в Росії ВІЛ-криза, мабуть, не є проблемою для Російської православної церкви, яка в якості лікування від вірусу проповідує віру і сімейні цінності.

Зростаючий в останні роки союз між президентом Росії Володимиром Путіним і церквою сприяє створенню умов, в яких сексуальна освіта в школах заборонена, програми роздачі чистих голок відкидаються як гріховні, а наступ на права жінок і гомосексуалістів здійснюється за згодою держави" - йдеться у статті.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...