Четверо на одного: На Тернопільщині жорстоко побили учасника АТО (фото)

Олександр Цюха зараз знаходиться у реанімації, в нього відкрита черепно-мозкова травма.

На Тернопільщині побили бійця АТО. Фото: соцмережі.

У селі Якимівка Лановецького району Тернопільщини побили учасника бойових дій Олександра Цюха. Інцидент стався в ніч на 28 червня біля зупинки громадського транспорту. Про це повідомила користувачка соцмережі "Фейсбук" Любов Бурак. Новину передають Патріоти України.

Ось що написала Любов: "В ніч на 28 червня ц.р. біля зупинки с.Якимівці четверо осіб побили учасника бойових дій, Цюха Олександра Васильовича, 1986 р.н., уродженця с.Татаринці, Лановецького району, Тернопільської області, який зараз знаходиться у реанімаційному відділені Лановецької лікарні .Діагноз: відкрита черепно-мозкова травма, забій склепіння головного мозку з епідуральною та субдуральними гематомами справа, перелом склепіння та основи черепа справа. Стан Олександра - стабільно важкий. Особи злочинців встановлені, провадиться слідство. Керівники правоохороних органів, прокуратури району та області переконують у його прозорості та об'єктивності.

Будем надіятись. Але... Хочу сказати, що Олександр - не єдиний боєць АТО в родині. Їх у батька троє!!!А злочинців - четверо. На одного. Епоха героїв на вулиці!!! Не про те мова.

Родина не може забезпечити Олександрові лікування. Тим більше, що скоріш за все, його доведеться ще й транспортувати до іншого лікувального закладу. Бо Ланівецька райлікарня, навряд, чи спроможна кваліфіковано допомогти в даній ситуації. Держава у нас теж "дбає" про захисників. Люди, допоможіть".

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...