Четверо на одного: На Тернопільщині жорстоко побили учасника АТО (фото)

Олександр Цюха зараз знаходиться у реанімації, в нього відкрита черепно-мозкова травма.

На Тернопільщині побили бійця АТО. Фото: соцмережі.

У селі Якимівка Лановецького району Тернопільщини побили учасника бойових дій Олександра Цюха. Інцидент стався в ніч на 28 червня біля зупинки громадського транспорту. Про це повідомила користувачка соцмережі "Фейсбук" Любов Бурак. Новину передають Патріоти України.

Ось що написала Любов: "В ніч на 28 червня ц.р. біля зупинки с.Якимівці четверо осіб побили учасника бойових дій, Цюха Олександра Васильовича, 1986 р.н., уродженця с.Татаринці, Лановецького району, Тернопільської області, який зараз знаходиться у реанімаційному відділені Лановецької лікарні .Діагноз: відкрита черепно-мозкова травма, забій склепіння головного мозку з епідуральною та субдуральними гематомами справа, перелом склепіння та основи черепа справа. Стан Олександра - стабільно важкий. Особи злочинців встановлені, провадиться слідство. Керівники правоохороних органів, прокуратури району та області переконують у його прозорості та об'єктивності.

Будем надіятись. Але... Хочу сказати, що Олександр - не єдиний боєць АТО в родині. Їх у батька троє!!!А злочинців - четверо. На одного. Епоха героїв на вулиці!!! Не про те мова.

Родина не може забезпечити Олександрові лікування. Тим більше, що скоріш за все, його доведеться ще й транспортувати до іншого лікувального закладу. Бо Ланівецька райлікарня, навряд, чи спроможна кваліфіковано допомогти в даній ситуації. Держава у нас теж "дбає" про захисників. Люди, допоможіть".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...