Чорноморський ВМФ Росії у жалюгідному стані: Моряки Путіна бояться навіть чайок, - аналітик

Однак росіянам просто конче потрібно комусь погрожувати та нагнітати ситуацію.
Авіаносець "Адмірал Кузнєцов". Фото: соцмережі.

Аналітик Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич вказав на жалюгідний стан Чорноморського військово-морського флоту РФ. Про це він заявив у коментарі "Апострофу", передають Патріоти України.

"Але враховуючи стан російського Чорноморського флоту, для нього представляє небезпеку все, в тому числі чайки, які пролітають", - говорить Тишкевич.

Зокрема, він нагадав похід російського авіаносного крейсера "Адмірал Кузнєцов" у Середземне море, коли "всі молилися, щоб це корито не потонуло". "У Росії треба когось боятися, Росії потрібно нагнітати ситуацію, тому тут питання скоріше політичне, ніж питання безпеки", - підсумував Ігар Тишкевич.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...