Чим довше, тим краще: Мосійчук для затягування справи найняв сліпого адвоката

Прокурори вже розгадали хитрість підозрюваного і зробили заяву з цього приводу.

Ігор Мосійчук. Фото: newspile.ru.

Радикал Ігор Мосійчук, якого підозрюють у хабарництві, найняв незрячого адвоката. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Вести.

Тепер йому мають перекласти матеріали справи шрифтом Брайля (4 томи. - Ред.). «Це хороший адвокат. За законом йому повинні надати переклад спеціальним шрифтом. Він сам вказав установи, де це якісно зроблять. Тим більше, що в справі немає відео, а розписана експертиза», - пояснив ще один адвокат Мосійчука Леонід Сиваков.

Скільки часу потрібно на переклад чотирьох томів на шрифт Брайля, не уточнюється. Прокурори вже заявили, що це навмисне затягування процесу.

Хіти тижня. Про несподівану знахідку на місці масового отруєння школярів у Черкасах

четвер, 21 червень 2018, 9:30

У будівлі школи в Черкасах, де на лінійці 8 травня масово отруїлися діти, виявлені пляшки з небезпечними речовинами. Журналістам легко вдалося проникнути в будівлю школи. В одному з приміщень було виявлено банки з невідомою рідиною, на яких не було під...

Хіти тижня. Зміцнять ЗСУ вже у 2018-му: П'ять найбільш очікуваних новинок для української армії (фото)

середа, 20 червень 2018, 23:05

Поки українські чиновники ходять по світу з протягнутою рукою, наші зброярі роблять усе, щоб підвищити обороноздатність країни. Глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак розповів журналу Новое Время про найбільш очікувані н...