Чим довше, тим краще: Мосійчук для затягування справи найняв сліпого адвоката

Прокурори вже розгадали хитрість підозрюваного і зробили заяву з цього приводу.

Ігор Мосійчук. Фото: newspile.ru.

Радикал Ігор Мосійчук, якого підозрюють у хабарництві, найняв незрячого адвоката. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Вести.

Тепер йому мають перекласти матеріали справи шрифтом Брайля (4 томи. - Ред.). «Це хороший адвокат. За законом йому повинні надати переклад спеціальним шрифтом. Він сам вказав установи, де це якісно зроблять. Тим більше, що в справі немає відео, а розписана експертиза», - пояснив ще один адвокат Мосійчука Леонід Сиваков.

Скільки часу потрібно на переклад чотирьох томів на шрифт Брайля, не уточнюється. Прокурори вже заявили, що це навмисне затягування процесу.

Скрепи у прольоті: Міжнародний союз біатлоністів позбавив Росію права проведення етапу Кубка світу з біатлону

середа, 22 листопад 2017, 0:31

Росії пропонували добровільно відмовитися від чемпіонату, але цього не сталося. Російське місто Тюмень, яке мало приймати дев'ятий етап Кубка світу з біатлону сезону 2018–2019, не було внесено до розкладу змагань. Відповідне рішення ухвалив виконком Мі...

"Азов" готував їй "теплий прийом": Наталія Королевська злякалася херсонських патріотів (фото)

середа, 22 листопад 2017, 0:24

У той час, як її оточення активно поширювало інформацію, що вона летить літаком, одіозний нардеп прибула в місто таємно, машиною. У вівторок, 21 листопада, Опозиційний блок вирішив провести свій з'їзд у Херсоні. На заході мала бути присутньою нардеп На...