"Да, Саша, ты - м**зь. И имя твое - подо**к": Філатов прокоментував інцидент з Вілкулом, тітушками та побиттям АТОшників у Дніпрі

Борис Філатов повідомив, що Вілкул завіз "тітушок" з рідного Кривого Рогу, Павлограда та Кам'янського. Вони за гроші повинні були охороняти його самого і бити всіх, хто рушить в його сторону.

Борис Філатов. Фото: politrada.com.

Борис Філатов, мер Дніпра, на своїй сторінці в Facebook вирішив прокоментувати інцидент, який стався сьогодні, 9 травня, в Дніпрі в районі пам'ятника Слави, передають Патріоти України.

Саме біля пам'ятника Слави Олександр Вілкул, нардеп від "Опозиційного блоку", вирішив провести акцію "Безсмертний полк". Дорогу до пам'ятника перегородили ветерани АТО, яких і почали бити як "тітушки" Вілкула, так і місцева поліція. Філатов повідомив, що Вілкул завіз "тітушок" з рідного Кривого Рогу, Павлограда та Кам'янського. Вони за гроші повинні були охороняти самого Вілкула і бити всіх, хто рушить в його сторону. Мер Дніпра назвав депутата-сепаратиста боягузом, мерзотою і покидьком.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...