"Да, это приемная царя Ирода": Йолкін представив нову карикатуру з приводу затримання мітингувальників у Москві

Художник проілюстрував ставлення Путіна до учасників акцій протесту.

Пєсков і Путін. Ілюстрація:112 Украина

Відомий художник Сергій Йолкін у своїй новій карикатурі показав ставлення президента РФ Володимира Путіна до мітингуючих росіян. Відповідну карикатуру він опублікував у своєму мікроблозі в Twitter, повідомляють Патріоти України.

На малюнку зображено Путіна і його прес-секретаря Дмитра Пєскова, який розмовляє по телефону: "Так, це приймальня царя Ірода і ми даємо добро на побиття немовлят".

Як відомо, 26 березня в Росії відбулися антикорупційні мітинги. Найбільші акції протестів пройшли в Москві і Санкт-Петербурзі. Проти учасників протесту застосовували палиці і газ. Станом на ранок 27 березня в Москві було затримано 1030 осіб.

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.

Хіти тижня. Напередодні міжнародної виставки КБ "Луч" нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

понеділок, 18 лютий 2019, 18:40

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...