"Да, это приемная царя Ирода": Йолкін представив нову карикатуру з приводу затримання мітингувальників у Москві

Художник проілюстрував ставлення Путіна до учасників акцій протесту.

Пєсков і Путін. Ілюстрація:112 Украина

Відомий художник Сергій Йолкін у своїй новій карикатурі показав ставлення президента РФ Володимира Путіна до мітингуючих росіян. Відповідну карикатуру він опублікував у своєму мікроблозі в Twitter, повідомляють Патріоти України.

На малюнку зображено Путіна і його прес-секретаря Дмитра Пєскова, який розмовляє по телефону: "Так, це приймальня царя Ірода і ми даємо добро на побиття немовлят".

Як відомо, 26 березня в Росії відбулися антикорупційні мітинги. Найбільші акції протестів пройшли в Москві і Санкт-Петербурзі. Проти учасників протесту застосовували палиці і газ. Станом на ранок 27 березня в Москві було затримано 1030 осіб.

Хіти тижня. Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:00

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...

Але він "народився у сорочці": Джорджа Сороса намагалися підірвати

вівторок, 23 жовтень 2018, 11:58

Підозрілий пакет в поштовій скриньці біля будинку в Нью-Йорку знайшов працівник вілли. Американського фінансиста і мільярдера Джорджа Сороса планували вбити за допомогою бомби, передають Патріоти України із посиланням на The New York Times. Підозрілий...