"Да, это приемная царя Ирода": Йолкін представив нову карикатуру з приводу затримання мітингувальників у Москві

Художник проілюстрував ставлення Путіна до учасників акцій протесту.

Пєсков і Путін. Ілюстрація:112 Украина

Відомий художник Сергій Йолкін у своїй новій карикатурі показав ставлення президента РФ Володимира Путіна до мітингуючих росіян. Відповідну карикатуру він опублікував у своєму мікроблозі в Twitter, повідомляють Патріоти України.

На малюнку зображено Путіна і його прес-секретаря Дмитра Пєскова, який розмовляє по телефону: "Так, це приймальня царя Ірода і ми даємо добро на побиття немовлят".

Як відомо, 26 березня в Росії відбулися антикорупційні мітинги. Найбільші акції протестів пройшли в Москві і Санкт-Петербурзі. Проти учасників протесту застосовували палиці і газ. Станом на ранок 27 березня в Москві було затримано 1030 осіб.

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...

Вантаж-200 для Путіна: ЗСУ на Донбасі ліквідували низку російських найманців

субота, 15 грудень 2018, 9:49

За останні дні українські військовослужбовці ліквідували шість бойовиків, в тому числі на позиціях бойовиків від крововиливу помер і Олександр Румянцев ("Румун"). Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначають Патріоти України. Так,...