"Дали стекти кров'ю": На Донбасі постраждалого в ДТП російського офіцера насмерть заморили у лікарні

Командування 1 АК, посилаючись на те, що офіцер був у стані алкогольного сп'яніння та брак коштів, відмовляється виплачувати компенсацію та відшкодовувати витрати на транспортування і поховання загиблого.

Росіянин постраждав у ДТП під Новоазовськом. Фото: соцмережі.

Російський офіцер, що розбився на Донбасі, помер через втрату крові та відсутність медичної допомоги, а командування оголосило його п'яницею, щоб не платити пенсію. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО Україна.

Повідомляється, що 3 квітня у результаті дорожньо-транспортної пригоди був травмований громадянин Росії командир роти "9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ) 1 АК.

"Внаслідок непрофесійного надання потерпілому медичної допомоги та втрати крові він помер. Командуванням полку вживаються заходи щодо передачі тіла загиблого родичам і вивезення його на територію Росії", - йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що командування 1 АК, посилаючись на те, що офіцер був у стані алкогольного сп'яніння та брак коштів, відмовляється виплачувати компенсацію та відшкодовувати витрати на транспортування і поховання загиблого військовослужбовця на Росії.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...