Давно пора: Ярославський відбирає у Курченка "Металіст"

Олександр Ярославський впевнений, що повернення клубу - це питання часу.

Олександр Ярославський. Фото: zn.ua.

Олександр Ярославський займається питанням повернення "Металіста". Про це заявив сам колишній власник клубу, передають Патріоти України з посиланням на champion.com.ua.

"Створення Металіста-1925? Сьогодні це рішення точно не за мною, тому що сьогодні він мені точно не належить. Я на це рішення вплинути ніяк не можу. Я можу бажати, але не більше того", - сказав він.

"Ні в яких аматорських клубах я брати участь не буду. Якщо я і буду займатися, то тільки Металістом. Але поки він належить іншій людині", - зазначив Ярославський.

Проте, за його словами, він займається поверненням клубу. "Так, я не скажу, що я не цікавлюся цим питанням. Але коли воно вирішиться і як - це питання часу. Я займаюсь. До чого я дозаймаюся, подивимося. Але не аматорським", - ще раз наголосив Ярославський. "Металіст повинен бути один. Ніяких Металіст-1925, 1926, 974. Я цього не розумію. Металіст - він і є Металіст", - сказав Ярославський.

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез