Давно пора: Ярославський відбирає у Курченка "Металіст"

Олександр Ярославський впевнений, що повернення клубу - це питання часу.

Олександр Ярославський. Фото: zn.ua.

Олександр Ярославський займається питанням повернення "Металіста". Про це заявив сам колишній власник клубу, передають Патріоти України з посиланням на champion.com.ua.

"Створення Металіста-1925? Сьогодні це рішення точно не за мною, тому що сьогодні він мені точно не належить. Я на це рішення вплинути ніяк не можу. Я можу бажати, але не більше того", - сказав він.

"Ні в яких аматорських клубах я брати участь не буду. Якщо я і буду займатися, то тільки Металістом. Але поки він належить іншій людині", - зазначив Ярославський.

Проте, за його словами, він займається поверненням клубу. "Так, я не скажу, що я не цікавлюся цим питанням. Але коли воно вирішиться і як - це питання часу. Я займаюсь. До чого я дозаймаюся, подивимося. Але не аматорським", - ще раз наголосив Ярославський. "Металіст повинен бути один. Ніяких Металіст-1925, 1926, 974. Я цього не розумію. Металіст - він і є Металіст", - сказав Ярославський.

Дива природи: Вчені знайшли унікальну черепаху із двома головами (фото)

четвер, 18 липень 2019, 23:52

У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків. Фахівці з охорони природи виявили двоголову черепашку на острові Мабул Малайського архіпелагу. Про це повідомляє сайт Coconuts, передают...

Синоптик попередила про нову різку зміну погоди

четвер, 18 липень 2019, 12:14

В Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Найближчої неділі, 21 липня, в Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Також жарко буде практично по всій території Європи, а в Португалії очікується до +40 градусів, перед...