Давно пора: Ярославський відбирає у Курченка "Металіст"

Олександр Ярославський впевнений, що повернення клубу - це питання часу.

Олександр Ярославський. Фото: zn.ua.

Олександр Ярославський займається питанням повернення "Металіста". Про це заявив сам колишній власник клубу, передають Патріоти України з посиланням на champion.com.ua.

"Створення Металіста-1925? Сьогодні це рішення точно не за мною, тому що сьогодні він мені точно не належить. Я на це рішення вплинути ніяк не можу. Я можу бажати, але не більше того", - сказав він.

"Ні в яких аматорських клубах я брати участь не буду. Якщо я і буду займатися, то тільки Металістом. Але поки він належить іншій людині", - зазначив Ярославський.

Проте, за його словами, він займається поверненням клубу. "Так, я не скажу, що я не цікавлюся цим питанням. Але коли воно вирішиться і як - це питання часу. Я займаюсь. До чого я дозаймаюся, подивимося. Але не аматорським", - ще раз наголосив Ярославський. "Металіст повинен бути один. Ніяких Металіст-1925, 1926, 974. Я цього не розумію. Металіст - він і є Металіст", - сказав Ярославський.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...