Давно пора: Ярославський відбирає у Курченка "Металіст"

Олександр Ярославський впевнений, що повернення клубу - це питання часу.

Олександр Ярославський. Фото: zn.ua.

Олександр Ярославський займається питанням повернення "Металіста". Про це заявив сам колишній власник клубу, передають Патріоти України з посиланням на champion.com.ua.

"Створення Металіста-1925? Сьогодні це рішення точно не за мною, тому що сьогодні він мені точно не належить. Я на це рішення вплинути ніяк не можу. Я можу бажати, але не більше того", - сказав він.

"Ні в яких аматорських клубах я брати участь не буду. Якщо я і буду займатися, то тільки Металістом. Але поки він належить іншій людині", - зазначив Ярославський.

Проте, за його словами, він займається поверненням клубу. "Так, я не скажу, що я не цікавлюся цим питанням. Але коли воно вирішиться і як - це питання часу. Я займаюсь. До чого я дозаймаюся, подивимося. Але не аматорським", - ще раз наголосив Ярославський. "Металіст повинен бути один. Ніяких Металіст-1925, 1926, 974. Я цього не розумію. Металіст - він і є Металіст", - сказав Ярославський.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...