Давно царів не стріляли: У Росії піднімається опозиційна хвиля, Кремль боїться, - Арестович

Тому у Кремлі зараз цілком серйозно розглядається варіант “приєднання” Придністров’я або “ЛНР” з “ДНР” до Росії.

Олексій Арестович. Фото: соцмережі.

Військовий експерт Олексій Арестович вважає, що в Росії піднімається величезна опозиційна війна, тому в Кремлі хочуть зробити президенту Володимиру Путіну імідж “збирача земель”. Про це він розповів в інтерв’ю "Апострофу", передають Патріоти України.

– Зараз в РФ піднімається величезна опозиційна хвиля, якої Кремль боїться. Єдине, що може це перебити в очах тих же людей, які незадоволені корупцією і виходять проти Дімона і Вована, – це імідж Вована як “збирача земель”. Тому цілком серйозно ними розглядається варіант “приєднання” Придністров’я або “ЛНР” з “ДНР” до Росії, – пояснив Олексій Арестович.

Військовий експерт також не виключає м’якої окупації Білорусі Росією у цьому контексті. Нагадаємо, опозиціонер Олексій Навальний подав заявку до мерії Москви на проведення мітингу проти корупції. Дата протесту – 12 червня.

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

За наводкою партизан: базу бронетехніки РФ в окупованому Первомайську на Луганщині уразив HIMARS

четвер, 9 лютий 2023, 11:56

За попередньою інформацією, на території підприємства знаходилося більше тридцяти одиниць важкої бронетехніки і автотранспорту противника. За інформацією Генштабу ЗСУ, противник, намагаючись взяти під повний контроль Луганську область, продовжує зосере...