Давно царів не стріляли: У Росії піднімається опозиційна хвиля, Кремль боїться, - Арестович

Тому у Кремлі зараз цілком серйозно розглядається варіант “приєднання” Придністров’я або “ЛНР” з “ДНР” до Росії.

Олексій Арестович. Фото: соцмережі.

Військовий експерт Олексій Арестович вважає, що в Росії піднімається величезна опозиційна війна, тому в Кремлі хочуть зробити президенту Володимиру Путіну імідж “збирача земель”. Про це він розповів в інтерв’ю "Апострофу", передають Патріоти України.

– Зараз в РФ піднімається величезна опозиційна хвиля, якої Кремль боїться. Єдине, що може це перебити в очах тих же людей, які незадоволені корупцією і виходять проти Дімона і Вована, – це імідж Вована як “збирача земель”. Тому цілком серйозно ними розглядається варіант “приєднання” Придністров’я або “ЛНР” з “ДНР” до Росії, – пояснив Олексій Арестович.

Військовий експерт також не виключає м’якої окупації Білорусі Росією у цьому контексті. Нагадаємо, опозиціонер Олексій Навальний подав заявку до мерії Москви на проведення мітингу проти корупції. Дата протесту – 12 червня.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.