"Декларування напоумило?": Парубій заявив, що депутати погодились скасувати підвищення їм зарплати

Спікер парламенту пояснив, що постанову вирішили змінити на зустрічі з керівниками фракцій.

Андрій Парубій. Фото: Слово и Діло.

Спікер парламенту Андрій Парубій заявляє, що керівники фракції висловлюються за скасування підвищення зарплат депутатам. Про це Парубій заявив на погоджувальній раді в понеділок, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Сьогодні ми зустрілися з керівниками фракцій. Дійшли згоди, що постанову про підвищення зарплати депутатам потрібно змінити", - сказав він. "Так, постанова про підвищення зарплати була невірною. Але ми показуємо, що вміємо визнавати помилки і швидко реагувати", - додав він.

У свою чергу лідер фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак заявив, що це питання буде голосуватися у вівторок. "Завтра ми повинні проголосувати цю постанову… цю помилку буде виправлено", - зазначив він.

Бурбак закликав журналістів "припинити спекуляції", а також провести перевірку, хто саме "був рушієм" такої постанови. Як відомо, фракція НФ в тому числі майже повним складом проголосувала за збільшення зарплат депутатам.

Верховна Рада проголосувала за збільшення посадових окладів народних депутатів. Відповідна норма міститься в ухваленому Радою проекті постанови №5000-П "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік". Так, планувалося, що заробітна плата народного депутата становитиме 25 "мінімалок", що дорівнює 36 тисяч 250 гривень.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.