"Держрелігія - православ'я": У Вікіпедії з'явилася сторінка "Малоросії" (скріншот)

Офіційними мовами квазідержави оголошені російська і "малоросійська" мови.
Окупований Донецьк оголосили "столицею Малоросії". Фото: ТАСС.

У російській Вікіпедії з'явилася сторінка "Малоросії" через кілька годин після того, як ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко оголосив про створення однойменної фейкової держави. Так, на сайті стверджується, що "Малоросія" це "невизнана держава, проголошена на території "ДНР" 18 липня 2017 року". Новину передають Патріоти України.

Зазначимо, що офіційними мовами квазідержави оголошені російська і "малоросійська" мови. Як столиця зазначений Донецьк, а Луганськ вказано просто як одне з великих міст "Малоросії". "Держрелігія - православ'я", - йдеться у тексті.

Автори опублікували карту України з анексованим Кримом з підписом: "Заявлена територія Малоросії без Криму". "Поточна версія сторінки поки не перевірялася досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії, перевіреної 18 липня 2017; перевірки вимагає 1 правка", - йдеться у тексті.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.