"Держрелігія - православ'я": У Вікіпедії з'явилася сторінка "Малоросії" (скріншот)

Офіційними мовами квазідержави оголошені російська і "малоросійська" мови.
Окупований Донецьк оголосили "столицею Малоросії". Фото: ТАСС.

У російській Вікіпедії з'явилася сторінка "Малоросії" через кілька годин після того, як ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко оголосив про створення однойменної фейкової держави. Так, на сайті стверджується, що "Малоросія" це "невизнана держава, проголошена на території "ДНР" 18 липня 2017 року". Новину передають Патріоти України.

Зазначимо, що офіційними мовами квазідержави оголошені російська і "малоросійська" мови. Як столиця зазначений Донецьк, а Луганськ вказано просто як одне з великих міст "Малоросії". "Держрелігія - православ'я", - йдеться у тексті.

Автори опублікували карту України з анексованим Кримом з підписом: "Заявлена територія Малоросії без Криму". "Поточна версія сторінки поки не перевірялася досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії, перевіреної 18 липня 2017; перевірки вимагає 1 правка", - йдеться у тексті.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...