"Держрелігія - православ'я": У Вікіпедії з'явилася сторінка "Малоросії" (скріншот)

Офіційними мовами квазідержави оголошені російська і "малоросійська" мови.
Окупований Донецьк оголосили "столицею Малоросії". Фото: ТАСС.

У російській Вікіпедії з'явилася сторінка "Малоросії" через кілька годин після того, як ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко оголосив про створення однойменної фейкової держави. Так, на сайті стверджується, що "Малоросія" це "невизнана держава, проголошена на території "ДНР" 18 липня 2017 року". Новину передають Патріоти України.

Зазначимо, що офіційними мовами квазідержави оголошені російська і "малоросійська" мови. Як столиця зазначений Донецьк, а Луганськ вказано просто як одне з великих міст "Малоросії". "Держрелігія - православ'я", - йдеться у тексті.

Автори опублікували карту України з анексованим Кримом з підписом: "Заявлена територія Малоросії без Криму". "Поточна версія сторінки поки не перевірялася досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії, перевіреної 18 липня 2017; перевірки вимагає 1 правка", - йдеться у тексті.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...