Нову модифікацію БТР-3 від Київського бронетанкового заводу випробовують на полігоні бійці 95-ї десантно-штурмової – усі свої зауваження потім передадуть конструкторам, щоби на виході отримати не тільки потужну на папері, а й зручну для бою машину. Про це йдеться в сюжеті 5 каналу, передають Патріоти України.
Під прицілом десантників – ворожа самохідна артилерійська установка і БТР, що розташовані на відстані 700 м. За легендою навчань їх треба знищити. "Ми працюємо з кулеметом НСВ "Утьос"… Він призначений для враження легкоброньованої техніки, повітряних цілей та вогневих засобів противника… Навіть можна ставити оптичний приціл і один, як снайпер, може вражати будь-які цілі", – розповідає військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Олексій Криницький.
Ще одне завдання десантників на цих навчаннях – випробувати новий бронетранспортер БТР-3 ДА Київського бронетанкового заводу. Щоб оцінити ходові властивості нової броні, бійці ганяють машину по різних ландшафтах. Заводські конструктори стверджують, що оновлена машина більш маневрена, має посилений бронезахист екіпажу та кращу оптико-електронну систему. Їх і мають ретельно протестувати бійці в умовах, наближених до бойових.
"На рахунок точності та вогневої могутності самого озброєння, то є дуже великі кроки вперед, що допомагатиме подальшому виконанню наших задач", – ділиться враженнями десантник Сергій Мирний. Після випробувань військові передадуть свої зауваження конструкторам. Вони мають виправити всі недоліки.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...