Дезертирства тривають: Російські вояки тікають з Донбасу через "окопну дідівщину"

Командири передових підрозділів у авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки, внаслідок чого збільшилась кількість травмувань та випадків самовільного залишення передових позицій.
Цілодобове риття окопів подобається не усім. Фото: соцмережі.

Російські командири в авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

"Представниками Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ, здійснюється перевірка стану фортифікаційного обладнання передових позицій з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК. За результатами перевірки більшості об'єктів складаються доповіді з пропозиціями щодо притягнення до відповідальності російських офіцерів, які не справились з поставленими завданнями", - іноформують у розвідці.

При цьому незгодним пропонується звертатись зі скаргами до вищого командування особисто, виїхавши за власні кошти до російського Новочеркаська. "Командири передових підрозділів у авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки, внаслідок чого збільшилась кількість травмувань та випадків самовільного залишення передових позицій військовослужбовцями", - інформують розвідники. Зокрема, йдеться про 1-у окрему мотострілецьку бригаду (Кальміуське), 11-й окремий мотострілецький полк (Донецьк), 2-у окрему мотострілецьку бригаду (Луганськ) та 7-у окрему мотострілецьку бригаду (Брянка).

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...