Дезертирства тривають: Російські вояки тікають з Донбасу через "окопну дідівщину"

Командири передових підрозділів у авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки, внаслідок чого збільшилась кількість травмувань та випадків самовільного залишення передових позицій.
Цілодобове риття окопів подобається не усім. Фото: соцмережі.

Російські командири в авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

"Представниками Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ, здійснюється перевірка стану фортифікаційного обладнання передових позицій з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК. За результатами перевірки більшості об'єктів складаються доповіді з пропозиціями щодо притягнення до відповідальності російських офіцерів, які не справились з поставленими завданнями", - іноформують у розвідці.

При цьому незгодним пропонується звертатись зі скаргами до вищого командування особисто, виїхавши за власні кошти до російського Новочеркаська. "Командири передових підрозділів у авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки, внаслідок чого збільшилась кількість травмувань та випадків самовільного залишення передових позицій військовослужбовцями", - інформують розвідники. Зокрема, йдеться про 1-у окрему мотострілецьку бригаду (Кальміуське), 11-й окремий мотострілецький полк (Донецьк), 2-у окрему мотострілецьку бригаду (Луганськ) та 7-у окрему мотострілецьку бригаду (Брянка).

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...