Дякувати Савченко: В Україні з-за ґрат звільнять відомих терористів (відео)

Організатори вибухів, які наводили жах на мешканців Харкова, Дніпра та Запоріжжя, зможуть вийти на свободу вже восени 2018 го року.

Зловмисники у залі суду. Фото:Радіо Свобода

Віталій Федоряк і Віктор Сукачов визнані винними в скоєнні терактів у Харкові, Запоріжжі та Дніпрі в 2011-2012 роках. Індустріальний районний суд Дніпра засудив їх до 12 років тюремного ув'язнення. Однак свої терміни Федоряк і Сукачов в повній мірі відбувати не будуть, бо в суді застосували "закон Савченко", який прирівнює один рік перебування в СІЗО до двох років тюремного ув'язнення. Оскільки Федоряк і Сукачов були поміщені в СІЗО 31 травня 2012-го року, суддя зарахував терористам шестирічне перебування в СІЗО в реальний термін у співвідношенні 1 до 2. Про це повідомляє ТСН, зазначають Патріоти України.

У судовому вироку сказано, що Федоряк і Сукачов створили угруповання в 2010-му році, яке шантажувало чиновників і населення вибухами з метою наживи. Як і планувалося, терористи стали здійснювати задумане. Вони в обмін на спокійну обстановку в містах вимагали з чиновників гроші, погрожуючи вибухами в громадських місцях.

Бомби для вибухів вони створили і випробували ще в 2011-му році, після чого стали планувати серію терактів. В кінці 2011 року вони організували вибухи в Запоріжжі, Харкові та Дніпрі, вимагаючи від чиновників $5 млн.

У квітні 2012-го року, напередодні "Євро-2012", вони організували ще одну серію вибухів в центрі Дніпра, заклавши бомби в урни. На місцях вибуху зловмисники залишали записки, в яких вимагали з чиновників різні суми (від €150 тис. до €5 млн). В результаті вибухів постраждали більше 30 чоловік.

Організатори вибухів зможуть вийти на свободу вже восени 2018 го року.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!