"Діти більше ніколи не побачать батька живим": На Луганщині загинув боєць з позивним "Ніндзя"

Прощання з героєм відбудеться 28 листопада о 10.00 в місті Дніпрі.

Діти залишилися без батька. Фото:Facebook

На Донбасі загинув молодший сержант Денис Кривенко, у якого залишилася сім'я. Боєць з позивним "Ніндзя" загинув 23 листопада поблизу Кримського на Луганщині в бою з бойовиками. Військовий був відповідальний за матеріальне забезпечення в роті "Донбас". Про це сказано в повідомленні 16-й ОМПБ у Facebook, передають Патріоти України.

"У момент, коли треба було зупинити ворога і не пропустити його до наших позицій, безстрашно вступив в боротьбу пліч-о-пліч з іншими бійцями. Вони разом змогли вигнати бойовиків, які кількісно переважали, змусивши їх відступити", - розповіли військові.

У загиблого залишилися дружина і троє маленьких дітей.

"Ці дитячі очі більше ніколи не побачать батька живого. Тому що вчора він загинув, захищаючи не тільки трьох своїх дітей, сім'ю, а й всю країну", - відзначили товариші по службі.

Прощання з бійцем відбудеться 28 листопада о 10.00 в місті Дніпрі. Всі, хто хоче допомогти родині загиблого, може направити кошти дружині військового: 5168 7427 0369 1190 (Кривенко Жанна Анатоліївна).

Вперше в історії: В ООН розкрили шокуючу інформацію про населення Землі

субота, 20 квітень 2019, 23:43

В більшості країн люди живуть дедалі довше і мають все менше дітей. Вперше в історії людства на Землі живуть більше літніх людей, ніж дітей. Про це повідомляє телеканал ВВС, посилаючись на дані ООН, передають Патріоти України. Так, зараз на планеті жив...

"37,0": У Супрун розповіли, якою має бути нормальна температура тіла людини

субота, 20 квітень 2019, 20:59

Оральна температура, яка є найбільш зручним типом вимірювання температури, становить +37,0 градусів за Цельсієм. Нормальна температура основного тіла здорової дорослої людини в стані спокою становить 36,5-37,0 градусів за Цельсієм, проте температура вн...