"Діти більше ніколи не побачать батька живим": На Луганщині загинув боєць з позивним "Ніндзя"

Прощання з героєм відбудеться 28 листопада о 10.00 в місті Дніпрі.

Діти залишилися без батька. Фото:Facebook

На Донбасі загинув молодший сержант Денис Кривенко, у якого залишилася сім'я. Боєць з позивним "Ніндзя" загинув 23 листопада поблизу Кримського на Луганщині в бою з бойовиками. Військовий був відповідальний за матеріальне забезпечення в роті "Донбас". Про це сказано в повідомленні 16-й ОМПБ у Facebook, передають Патріоти України.

"У момент, коли треба було зупинити ворога і не пропустити його до наших позицій, безстрашно вступив в боротьбу пліч-о-пліч з іншими бійцями. Вони разом змогли вигнати бойовиків, які кількісно переважали, змусивши їх відступити", - розповіли військові.

У загиблого залишилися дружина і троє маленьких дітей.

"Ці дитячі очі більше ніколи не побачать батька живого. Тому що вчора він загинув, захищаючи не тільки трьох своїх дітей, сім'ю, а й всю країну", - відзначили товариші по службі.

Прощання з бійцем відбудеться 28 листопада о 10.00 в місті Дніпрі. Всі, хто хоче допомогти родині загиблого, може направити кошти дружині військового: 5168 7427 0369 1190 (Кривенко Жанна Анатоліївна).

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...