Дмитро Рогозін насмішив розповіддю про "мускулистые российские корабли" (відео)

Віце-прем'єр-міністр РФ потішив суспільство черговим "розумним висловом".
Дмитро Рогозін. Фото: Theins.ru.

Користувачі соціальних мереж висміяли заяву віце-прем'єр-міністра РФ Дмитра Рогозіна про силу "м'язистих" російських кораблів. Відео було опубліковано в Twitter російського журналіста кремлівського пулу Дмитра Смірнова, передають Патріоти України.

"Ми сьогодні робимо ставку на "м'язисті" кораблі - фрегати, корвети, ближньої та дальньої морських зон. Не те що є великою, яскравою цілю для противника, а те що вертке, маневрене, але здатне відповісти точно так само, як і великий корабель", - сказав Рогозін в ефірі одного з російських телеканалів.

"Новий фрегат буде називатися Федір Халк", "Головне, щоб їм по дорозі не попався овцевіз", "Крута метафора - "м'язисті". Видно, що людина розбирається в цій справі", - жартують люди в коментарях під цією публікацією.

Загострення на Донбасі та стягування військ: Чого добивається Росія

п’ятниця, 16 квітень 2021, 16:22

На мою думку, Росія включила елементи військово-політичного тиску з метою примусити Україну виконувати ряд незручних позицій з паризького комюніке — за підсумками зустрічі нормандської четвірки в грудні-2019. Нинішнє загострення — це демонстрація сили,...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...