Добре хоч "Кузя" вчасно втік: Флагман Чорноморського флоту Росії "пішов воду пити" біля берегів Сирії, - ЗМІ

Під час руху фрегата на ньому не помітили, що наближається баркас, який також належав російським ВМС, і сталося зіткнення.

Російський фрегат "Адмірал Григорович". Фото: Газета.ру.

Флагман Чорноморського флоту ВМФ РФ «Адмірал Григорович» отримав пробоїну біля берегів Сирії. Про це повідомляють російські ЗМІ, проте з офіційних джерел поки підтвердження немає. Новину передають Патріоти України.

Як повідомлялося раніше, цей фрегат мав приєднаєтися до інших російським військових суден біля берегів Сирії, і як раз це і послужило проблемою. Під час руху фрегата на ньому не помітили, що наближається баркас, який також належав російським ВМС, і сталося зіткнення.

Повідомляється, що в результаті зіткнення фрегат отримав невелику пробоїну, але її складно закрити через місце виникнення. Поки працюють насоси, але до вечора ситуація може ускладнитися, оскільки вода відкачується не в повному обсязі.

Пишуть і про те, що на баркасі було шестеро людей, вони переправляли мазут і виникло загоряння. В результаті спалаху двоє людей загинуло.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...