Добре хоч "Кузя" вчасно втік: Флагман Чорноморського флоту Росії "пішов воду пити" біля берегів Сирії, - ЗМІ

Під час руху фрегата на ньому не помітили, що наближається баркас, який також належав російським ВМС, і сталося зіткнення.

Російський фрегат "Адмірал Григорович". Фото: Газета.ру.

Флагман Чорноморського флоту ВМФ РФ «Адмірал Григорович» отримав пробоїну біля берегів Сирії. Про це повідомляють російські ЗМІ, проте з офіційних джерел поки підтвердження немає. Новину передають Патріоти України.

Як повідомлялося раніше, цей фрегат мав приєднаєтися до інших російським військових суден біля берегів Сирії, і як раз це і послужило проблемою. Під час руху фрегата на ньому не помітили, що наближається баркас, який також належав російським ВМС, і сталося зіткнення.

Повідомляється, що в результаті зіткнення фрегат отримав невелику пробоїну, але її складно закрити через місце виникнення. Поки працюють насоси, але до вечора ситуація може ускладнитися, оскільки вода відкачується не в повному обсязі.

Пишуть і про те, що на баркасі було шестеро людей, вони переправляли мазут і виникло загоряння. В результаті спалаху двоє людей загинуло.

Хіти тижня. Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений у небі Житомирщини

п’ятниця, 22 березень 2019, 12:00

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...

У США займуться розробкою космічного ядерного ракетного двигуна (фото)

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:30

Американські військові вважають, що ядерні реактори дозволять космічним апаратам переміщатися з більшими швидкостями, ніж це можливо зараз. Агентство перспективних оборонних розробок (DARPA) Пентагону має намір в 2020 році відкрити проект розробки ядер...