"Дома будете так ездить!": У Чернігові прокололи шини у авто росіян з георгіївською стрічкою (фото)

Громадяни РФ викликали поліцію та поскаржилися, що на них напало кілька осіб.

Росіянина провчили. Фото:  ЧЕline.

У Чернігові на Красній площі (в районі Чернігівського обласного академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка) невідомі розбили лобове скло і прокололи всі колеса автомобіля Mazda 3 з російськими номерами. Про це повідомляє український ресурс ЧЕline, передають Патріоти України.

За словами очевидців, на лобовому склі машини була "георгіївська стрічка". Відзначається, що постраждалі викликали на місце події працівників правоохоронних органів. Громадяни Росії заявили, що зловмисників було кілька чоловік.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.