Допитували, потім знищили: З'явилося перше фото вбитих в Африці російських журналістів (16+)

Як відомо, пропагандисти знімали в ЦАР документальну стрічку про путніських найманців з ПВК Вагнера.

Вбиті російські журналісти. Фото:Новое время

Перший знімок убитих в Африці журналістів із Росії опублікували 1 серпня. Відповідне фото оприлюднило французьке видання Рalmares Сentra Frique, зазначивши, що росіян спочатку викрали, потім допитували, а потім убили, передають Патріоти України.

"Велика помилка полягає в тому, що троє журналістів були без супроводу, але мали свої картки для преси. Рідко можна побачити убитих зарубіжних журналістів у Центральноафриканській Республіці, за винятком Каміли Лепаг, вбивство якої було замовлено з країни її походження відповідно до деяких необачних міркувань", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що Франція ніколи не приховувала презирства по відношенню до Росії, яка просуває своїх "пішаків" у ЦАР.

Джерело: Обозреватель

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...