Дотисли за Кримнаш: В Одесі скасували виставу російської актриси місцевого походження

Виставу про кохання молодого москвича і юної полячки одесити тепер не побачать. Подібний сюжет, до речі, також може здатися не зовсім доречним в українському театрі.
Нонна Гришаєва. Фото: 24СМИ.

В Одесі скасували спектакль російської актриси Нонни Гришаєвої після вимоги ВО «Свобода» заборонити її в'їзд до України через порушення порядку перетину державного кордону України при в'їзді до анексованого Криму. Про скасування вистави «Варшавська мелодія» повідомила адміністрація Театру юного глядача ім. Юрія Олеші, де мав відбутися спектакль, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

В останньому Гришаєва виконує головну жіночу роль, актриса також є продюсером постановки. «У зв'язку зі складними (незрозумілими?!) обставинами, що склалися, ми змушені скасувати спектакль «Варшавська мелодія», - сказано в заяві адміністрації, розміщеній на сайті театру. Вистава про кохання молодого москвича і юної полячки, історія починається в післявоєнній Москві в грудні 1946 р.

Раніше Одеська міська організація ВО «Свобода» поставила вимогу заборонити в'їзд до України Гришаєвої. У політсилі стверджували, що Гришаєва порушувала порядок перетину державного кордону України, заїхавши на територію окупованого Криму з території РФ. Виставу «Варшавська мелодія», в якій Гришаєва виконує головну роль, було заплановано на 21 липня.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...