Дотисли за Кримнаш: В Одесі скасували виставу російської актриси місцевого походження

Виставу про кохання молодого москвича і юної полячки одесити тепер не побачать. Подібний сюжет, до речі, також може здатися не зовсім доречним в українському театрі.
Нонна Гришаєва. Фото: 24СМИ.

В Одесі скасували спектакль російської актриси Нонни Гришаєвої після вимоги ВО «Свобода» заборонити її в'їзд до України через порушення порядку перетину державного кордону України при в'їзді до анексованого Криму. Про скасування вистави «Варшавська мелодія» повідомила адміністрація Театру юного глядача ім. Юрія Олеші, де мав відбутися спектакль, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

В останньому Гришаєва виконує головну жіночу роль, актриса також є продюсером постановки. «У зв'язку зі складними (незрозумілими?!) обставинами, що склалися, ми змушені скасувати спектакль «Варшавська мелодія», - сказано в заяві адміністрації, розміщеній на сайті театру. Вистава про кохання молодого москвича і юної полячки, історія починається в післявоєнній Москві в грудні 1946 р.

Раніше Одеська міська організація ВО «Свобода» поставила вимогу заборонити в'їзд до України Гришаєвої. У політсилі стверджували, що Гришаєва порушувала порядок перетину державного кордону України, заїхавши на територію окупованого Криму з території РФ. Виставу «Варшавська мелодія», в якій Гришаєва виконує головну роль, було заплановано на 21 липня.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...