Другий бронекатер типу "Гюрза" прямує до Одеси (фото)

На катері вже є штатний екіпаж і встановлено озброєння.

Бронекатер "Гюрза". Фото: Думская.

Сьогодні вранці, 6 лютого, другий новітній бронекатер "Гюрза", побудований для ВМСУ на заводі "Ленінська кузня", вийшов в Одеську затоку. Поки це тільки заводський прогін систем і агрегатів, але на катері вже є штатний екіпаж і встановлено озброєння, передають Патріоти України з посиланням на Думскую.

Катер ішов досить жваво, незважаючи на сильний зустрічний вітер і невелике хвилювання на морі. Нагадаємо, в листопаді 2015 року повідомляли про те, що в Україні створено малий броньований артилерійський катер "Гюрза-М", який відповідає стандартам НАТО. Перша "Гюрза" вийшла в море 3 лютого.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"