"Думаю, її вбивали декілька чоловік": Батько правозахисниці Ноздровської повідомив нові подробиці справи

Чоловік додав, що, якщо б зустрів Россошанського-старшого, "то задушив би його".​

Батько Ірини Ноздровської Сергій Дуняк. Фото:Обозреватель

До вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, тіло якої знайшли 1 січня під Києвом, причетні кілька осіб. Про це заявив її батько Сергій Дуняк під час засідання Обухівського суду Київської області 6 лютого, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Він (Юрій Россошанський, підозрюваний у вбивстві. - Ред.) не сам скоїв цей злочин. Якби він вбивав, то дочка залишила б подряпини на ньому ... Думаю, що вбивали декілька чоловік, а Россошанський був присутній, потім тіло дочки відвезли на машині і кинули в річку", - припустив він.

При цьому Дуняк додав, що, якщо б зустрів Россошанського-старшого, "то задушив би його".

Кореспонденту видання батько Ноздровської повідомив, що його сім'ю як і раніше охороняють поліцейські. "У внучки Насті почалося навчання, з нею один поліцейський. Ще один у нас вдома", - уточнив він.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...