Дуже погані новини із зони АТО. Ми на порозі великої війни, - волонтери

Російські терористи встановили новий рекорд 2016 року. За минулу добу вони здійснили 84 обстріли.

Російський бойовик. Фото: www.apn.su.

Ситуація на Донбасі з вибухонебезпечної перетворилася у вибухову. Кількість обстрілів рекордно зросла, причому, по позиціях сил АТО б'ють з забороненого мінськими домовленостями озброєння, яке у великій кількості окупанти тягнуть до переднього краю, передають Патріоти України.

Сьогодні, 6 лютого, в ранковому зведенні прес-центр штабу АТО визнав: донбаські терористи встановили новий рекорд 2016 року. За минулу добу вони здійснили 84 обстріли. Останній раз подібний шквал ударів був в минулому серпні ... Під ударами - Донецька область, на Луганщині - відносна тиша. Якої експерти радять не довіряти. Адже масовані атаки на одному напрямку можуть бути прикриттям підготовки прориву на іншому.

Втім, за даними розвідки і волонтерів, окупанти стягують сили саме на Донеччині. Відомий волонтер (в минулому - "Армія SOS"), один з активістів повітряної розвідки (група аеророзвідка Matrix-UAV) Юрій Касьянов зазначає: "Противник перебрасывает бронетехнику в Горловку и Донецк. Танки, гаубицы, бэтээры, бээмпэ, грузовики с солдатами и бэка. Через Шахтерск, Енакиево, Макеевку. Десятки единиц. Может, что-то затевает. Может, демонстрирует силу накануне очередного раунда переговоров. Неизвестно. Держим порох(а) сухим".

Аналогічну інформацію підтверджують волонтер, керівник благодійного фонду "Світ і Ко" Мирослав Гай, а також волонтер Родіон Шовкошитний. На звичайну ротацію це не схоже. Швидше - на накопичення сил для прориву.

Шокований тим, що відбувається, представник України в Тристоронній контактній групі переговірників по Донбасу, екс-президент України Леонід Кучма звернувся до спеціального представника діючого голови ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартіна Сайдика з пропозицією провести в Мінську чергову зустріч ТКГ наступного тижня. Аргумент: "У зв'язку з продовженням недотримання режиму тиші з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей, у відсутності прогресу по звільненню заручників і виконання інших пунктів Мінських домовленостей".

Причому зустріч цю Кучма хоче провести тільки після зустрічі міністрів закордонних справ "нормандської четвірки". Оскільки говорити з представниками окупантів в Мінську - марно. Вони нічого не вирішують ... Простіше кажучи - в зв'язку з повним нехтуванням перемир'я.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"