"Дуже важка ситуація": Стало відомо про стан прикордонників, які постраждали від забороненої зброї росіян

Військовослужбовцям змогли відновити лише бічний зір, прямого зору у них поки немає.

Лазерна зброя. Фото: gazeta.ua.

Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко розповів про випадки застосування росіянами проти українських прикордонників забороненої лазерної зброї. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на українські ЗМІ.

"Трохи раніше на наших військовослужбовців росіяни випробували лазерну зброю. В результаті три військовослужбовців Держприкордонслужби отримали опіки сітківки ока. Зараз склалася дуже важка ситуація: ми змогли їм відновити лише бічний зір, прямого зору у них поки немає", - сказав він.

За словами Назаренка, це сталося на КПВВ "Мар'їнка" в Донецькій області в той час, коли українські прикордонники вели спостереження в бінокль і монокль. "У цей час росіяни використовували спеціальний лазерний пристрій, заборонений Конвенцією", - сказав голова Держприкордонслужби.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.