Дві тисячі блискавок: У США зафіксували унікальний природний феномен (відео)

Це стало новим метеорологічним рекордом за всю історію спостережень.
Метеорологи зафіксували рекордну кількість блискавок. Фото: скріншот з відео.

На американський штат Каліфорнія обрушився потужний шторм з рекордною кількістю блискавок, повідомляють Патріоти України.

Небо висвітлювали електричні розряди - за п'ять хвилин метеорологи нарахували понад дві тисячі блискавок. Зазначається, що це стало новим метеорологічним рекордом за всю історію спостережень.

Вчені запевнили, що це - унікальний природний феномен, адже по всій планеті відбувається по сто ударів блискавок в секунду, але рідко подібне кількість фіксується в одній місцевості. У мережі з'явилися безліч відео, на яких зображено унікальне явище.


Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...