"Дзякую і пусть вам щастить": Скандальний російський актор вдягнув вишиванку та заговорив українською (фото)

Артист розповів, що вишиту сорочку отримав в подарунок від своєї шанувальниці з України. Жінка надіслала йому вишиванку зі словами пісні Василя Зінкевича "Хай щастить вам люди добрі".

Станіслав Садальський. Фото:styler.rbc.ua

Російський актор Станіслав Садальський сфотографувався у вишиванці і звернувся до своєї шанувальниці українською мовою. Він опублікував знімок на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Актор розповів, що вишиту сорочку отримав в подарунок від своєї шанувальниці з України. Жінка надіслала йому вишиванку зі словами пісні Василя Зінкевича "Хай щастить вам люди добрі".

Садальський не став ігнорувати такий подарунок і подякував жінці ламаною українською.

"Марія Петрівна, з повагою і любов'ю до українського народу і свого коріння. Дзякую і пусть вам щастить", - написав він.

У РФ поменшало іранських дронів: потрібно заблокувати постачання агресору компонентів для БПЛА

неділя, 27 листопад 2022, 13:04

За інформацією речника МЗС Олега Ніколенко, Україна поінформувала Іран про те, що наслідки співучасті у російській агресії будуть неспівмірними з потенційними вигодами від співпраці з Росією. Робота українських Протиповітряних Сил і дипломатичні зусилл...

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...