"Дзвоніть у поліцію": Реклама алкоголю біля київської школи обурила мережу (фото)

Відповідно до закону України "Про рекламу", забороняється рекламувати алкоголь ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів, у яких навчаються діти віком до 18 років.

Біля школи у Києві рекламували алкоголь. Фото: соцмережі.

У Києві на вході в одну зі шкіл вранці 8 вересня з'явився величезний білборд з рекламою алкоголю. Знімок був зроблений на Дарниці біля спеціалізованої школи №148 ім. Івана Багряного. Відповідне фото виклав у своєму Facebook директор школи №148, член колегії Міністерства освіти і науки України Сергій Горбачов, передають Патріоти України.

Як відомо, відповідно до закону України "Про рекламу", забороняється рекламувати алкоголь ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів, у яких навчаються діти віком до 18 років.

У соцмережах активно обговорюють знімок. "Яке тупе створення дозволило встановити рекламу пива прямо на вході в школу?" - обурився Сергій Горбачов. Інші інтернет-користувачі радять звертатися у поліцію і міську адміністрацію.

Пізніше директор школи №148 повідомив, що йому зателефонував власник борда і клятвено пообіцяв, що сьогодні ж цю рекламу приберуть. Крім того, порушення зафіксував наряд поліції.


Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою