"Дзвоніть у поліцію": Реклама алкоголю біля київської школи обурила мережу (фото)

Відповідно до закону України "Про рекламу", забороняється рекламувати алкоголь ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів, у яких навчаються діти віком до 18 років.

Біля школи у Києві рекламували алкоголь. Фото: соцмережі.

У Києві на вході в одну зі шкіл вранці 8 вересня з'явився величезний білборд з рекламою алкоголю. Знімок був зроблений на Дарниці біля спеціалізованої школи №148 ім. Івана Багряного. Відповідне фото виклав у своєму Facebook директор школи №148, член колегії Міністерства освіти і науки України Сергій Горбачов, передають Патріоти України.

Як відомо, відповідно до закону України "Про рекламу", забороняється рекламувати алкоголь ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів, у яких навчаються діти віком до 18 років.

У соцмережах активно обговорюють знімок. "Яке тупе створення дозволило встановити рекламу пива прямо на вході в школу?" - обурився Сергій Горбачов. Інші інтернет-користувачі радять звертатися у поліцію і міську адміністрацію.

Пізніше директор школи №148 повідомив, що йому зателефонував власник борда і клятвено пообіцяв, що сьогодні ж цю рекламу приберуть. Крім того, порушення зафіксував наряд поліції.


США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...