Дзвонив Ярошу і в "Азов": Російський рокер потрапив в список "Миротворця"

Сергій Троїцький розповідав, як його барабанщика Андрія Мартиненкова мобілізували в українську армію і заявляв, що через це нібито дзвонив нардепу Дмитру Ярошу.

Сергій Троїцький. Фото: соцмережі.

Скандальний російський рокер, лідер групи "Корозія металу" Сергій "Павук" Троїцький потрапив в чорний список центру "Миротворець". Про це йдеться на сайті Миротворця, передають Патріоти України.

"Свідоме порушення державного кордону України при в'їзді на територію окупованого Росією Криму. Незаконна гастрольна діяльність. Антиукраїнська пропаганда", - йдеться в повідомленні. Як приклад "Миротворець" наводить інтерв'ю Троїцького для ПолітНавігатора в 2016 році. У ньому "Павук" розповідав, як його барабанщика Андрія Мартиненкова мобілізували в українську армію і заявляв, що через це дзвонив нардепу Дмитру Ярошу.

"Коли почалася ця АТО в Донбасі, я говорив депутатам: ви скасуєте ці старі норми, за якими громадяни України повинні кожні три місяці їздити назад на батьківщину, щоб на кордоні відзначатися. Ось і Андрій поїхав до себе в Рівне, щоб перетнути кордон і повернутися назад, але він як тільки крок в квартиру зробив, то його військкоматські служби схопили і забрали в армію. Мені довелося дзвонити Ярошу, в "Азов", щоб його туди в музвзвод взяли, щоб він в армію не потрапив. Тому він зараз живий-здоровий, зараз в Москві, а не гниє в землі в Дебальцевому", - заявляв Троїцький.
Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих