Екологічна катастрофа в Армянську: Окупанти назвали причини трагедії

За словами окупаційної влади півострова, серед винних у тому, що сталося - відсутність опадів і висока температура повітря.

Екологічна катастрофа в Армянську. Фото:qha.com.ua

Причиною погіршення екології на півночі анексованого Росією Криму є спека і тривала відсутність опадів. Про такі висновки експертів розповів "віце-прем'єр" окупованого півострова Ігор Михайличенко, зазначають Патріоти України.

«За попередніми даними досліджень, причиною випадання речовини є випаровування вмісту кислотонакопичувача, використовуваного філією ТОВ "Титанові інвестиції". Випаданню речовини сприяло тривале підвищення температури атмосферного повітря, тривала відсутність опадів, а також зниження рівня води в кислотонакопичувачі", - розповів Михайличенко.

На території міста Армянськ і в охоронній зоні кислотонакопичувача працюють експерти. Вони беруть проби повітря і аналізують зібраний матеріал.

Чиновник також повідомив, що прокуратура Армянська збирається винести керівництву філії ТОВ "Титанові інвестиції" (хімзаводу з виробництва діоксиду титану) подання про усунення виявлених порушень.

«Розглядається питання залучення керівництва підприємства до адміністративної відповідальності за недотримання екологічних вимог при поводженні з промисловими відходами», - зазначив Михайличенко.

Як повідомлялося раніше, жителі Армянська скаржаться в соцмережах на погане самопочуття, іржавіння металів і жирний наліт на всіх поверхнях. Екс-голова спілки підприємців міста Юрій Соломаха підозрює, що у всьому винні військові.

Джерело: InfoResist

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль