Екологічна катастрофа в Армянську: Окупанти назвали причини трагедії

За словами окупаційної влади півострова, серед винних у тому, що сталося - відсутність опадів і висока температура повітря.

Екологічна катастрофа в Армянську. Фото:qha.com.ua

Причиною погіршення екології на півночі анексованого Росією Криму є спека і тривала відсутність опадів. Про такі висновки експертів розповів "віце-прем'єр" окупованого півострова Ігор Михайличенко, зазначають Патріоти України.

«За попередніми даними досліджень, причиною випадання речовини є випаровування вмісту кислотонакопичувача, використовуваного філією ТОВ "Титанові інвестиції". Випаданню речовини сприяло тривале підвищення температури атмосферного повітря, тривала відсутність опадів, а також зниження рівня води в кислотонакопичувачі", - розповів Михайличенко.

На території міста Армянськ і в охоронній зоні кислотонакопичувача працюють експерти. Вони беруть проби повітря і аналізують зібраний матеріал.

Чиновник також повідомив, що прокуратура Армянська збирається винести керівництву філії ТОВ "Титанові інвестиції" (хімзаводу з виробництва діоксиду титану) подання про усунення виявлених порушень.

«Розглядається питання залучення керівництва підприємства до адміністративної відповідальності за недотримання екологічних вимог при поводженні з промисловими відходами», - зазначив Михайличенко.

Як повідомлялося раніше, жителі Армянська скаржаться в соцмережах на погане самопочуття, іржавіння металів і жирний наліт на всіх поверхнях. Екс-голова спілки підприємців міста Юрій Соломаха підозрює, що у всьому винні військові.

Джерело: InfoResist

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...